Menu

Wymarzony dom – idealny dom

Osiedle Ventana, już w początkowej fazie inwestycji obsypane nagrodami, dynamicznie się rozbudowuje i stale przyciąga nowych klientów, którzy marzą o idealnym domu

W podwarszawskim Walendowie, w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Lasów Sękocińskich, stawów i rzeki Utraty, buduje się kolejnych 25 domów w obrębie osiedla Ventana, które będą gotowe do zasiedlenia w I kwartale 2017 r. Dotychczas oddano 85 budynków jednorodzinnych, które przekonują ponadczasowym, klasycznym stylem, komfortową przestrzenią i wysoką jakością wykonania, a także atrakcyjnym otoczeniem i dogodną lokalizacją.

Nasi klienci oczekują wyższego standardu, niż oferują inne osiedla, dlatego robimy wszystko, by zaoferować im więcej. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione przez całą dobę, a przypadkowe osoby z zewnątrz nie mają wstępu na jego teren – mówi Maciej Mazurek, Managing Director w spółce Westmark Polska, odpowiedzialnej za realizację projektu osiedle Ventana.

Domy na osiedlu reprezentują najwyższy standard, a przy tym oferują szereg rozwiązań, które zadowolą każdego nabywcę. Potencjalny mieszkaniec ma do wyboru 3 typy domów o zróżnicowanej powierzchni (użytkowej i działki), które dzięki żelbetowej konstrukcji dają duże możliwości modyfikacji położenia ścianek działowych i aranżacji przestrzeni zgodnej z wizją domowników.

Mieszkańcy osiedla mają w zasięgu wszystko, co niezbędne na co dzień, a nawet więcej. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodek sportowy, przychodnie, banki, galeria handlowa – słowem to, czego potrzebuje w codziennym życiu każdy z nas, a zwłaszcza młode rodziny, które stanowią większość klientów dewelopera. Na terenie samego osiedla mieszkańcy mają do dyspozycji kort tenisowy i park zachęcający do spacerów, a najmłodsi mogą się wyszaleć na placu zabaw. Ogromną wartość stanowi Club House – miejsce, gdzie mieszkańcy mogą po uprzedniej rezerwacji organizować uroczystości rodzinne i imprezy dla znajomych, np. urodziny, komunie, przyjęcia rocznicowe.

Tam również urządzamy imprezy integracyjne dla mieszkańców, np. mikołajki, bale karnawałowe, ostatnio Dzień Dziecka, na który zaprosiliśmy z myślą o najmłodszych teatr lalek. Dbamy o to, by mieszkańcy naszych domów mieli jak najwięcej okazji do wspólnych spotkań – wylicza Maciej Mazurek, co potwierdza, że w przypadku Westmark Polska relacje z klientem nie kończą się na sprzedaży. Może dlatego wielu klientów zdecydowało się na zakup domu w wyniku rekomendacji znajomych?

Nic dziwnego, że domy na osiedlu Ventana sprzedają się jak świeże bułeczki na długo przed ukończeniem budowy i zyskują uznanie zarówno wśród klientów, jak i gremiów różnych środowisk gospodarczych, o czym świadczą liczne nagrody, m.in. Osiedle VIP-a 2015 Inwestycja Deweloperska Roku, Orły Polskiego Budownictwa, Deweloper Roku, Laur Konsumenta.

Od sierpnia będzie udostępniony zainteresowanym kolejny dom pokazowy, zachęcający do zakupu nieruchomości wybudowanych w ramach III etapu inwestycji. Pytanie, czy nie znajdą one nabywców, zanim dom pokazowy zostanie wykończony. Biorąc pod uwagę atuty osiedla i dotychczasowe wyniki, jest to wielce prawdopodobne.

Jedna odpowiedź do “Wymarzony dom – idealny dom”

  1. Fian6dres pisze:

    Jak wygram w totka to taki sobie kupię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020