Wynajem długoterminowy najbardziej opłacalną formą finansowania auta?

Opublikowano: 11 września 2019

Wynajem długoterminowy uważany jest za najlepszą formę finansowania auta nie tylko przez rynkowych ekspertów, ale również przez użytkowników, którzy coraz chętniej się do niej przekonują.

Dlaczego wynajem długoterminowy jest tak opłacalny?

Użytkowanie samochodu, brak konieczności działań serwisowych, wymiany opon czy ubezpieczenia, a wszystko to w jednej comiesięcznej racie – to najwygodniejszy i zdecydowanie najbardziej opłacalny sposób finansowania firmowego samochodu. Model ten doskonale sprawdzi się, zwłaszcza gdy nie chcemy angażować dużych środków ani zamrażać kapitału i jednocześnie poszukujemy transparentnej formy finansowania ułatwiającej księgowanie auta w firmie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniamy budżetowi odpowiednią płynność oraz operacyjność, co nie zamyka furtki do inwestowania pieniędzy w rozwój firmy przy jednoczesnym pozyskaniu do niej nowego, komfortowego i funkcjonalnego auta dostosowanego do naszych potrzeb.

Wygoda i prostota w każdym detalu

Jeszcze do niedawna sytuacja na rynku finansowania aut była dość prosta – chcesz nabyć samochód? Musisz go kupić lub leasingować. Obecnie najnowocześniejszą formą finansowania stał się wynajem długoterminowy, który zdobywa serca coraz większej liczby zadowolonych użytkowników. Wynajem zapewnia niezwykłą elastyczność finansowania i możliwość dopasowania parametrów umowy do osobistych preferencji, kapitału czy sposobu eksploatacji samochodu, jednocześnie nie angażując czasu i środków użytkownika na wszelkie działania związane z legalizacją i utrzymaniem pojazdu. Wystarczy lać paliwo i jeździć.

To na firmie wynajmującej ciąży obowiązek zarejestrowania samochodu, jego kompleksowego ubezpieczenia, cyklicznej wymiany opon wraz z ich przechowywaniem czy przeprowadzanie działań serwisowych – od naprawy poważnych usterek wynikłych w trakcie eksploatacji po wymianę płynów eksploatacyjnych czy piór wycieraczek. Wszystko to wliczone jest w jedną, stałą i transparentną ratę abonamentową.

Uniknij utraty wartości samochodu w czasie

Nowe samochody dość szybko tracą na swojej wartości i zdecydowanie każdy właściciel auta będący jego posiadaczem odczuje to na własnej kieszeni przy próbie późniejszej odsprzedaży samochodu na rynku wtórnym. Niektóre modele w ciągu 3 lat mogą utracić nawet 40% swojej początkowej wartości. Jest to jeden z czynników, który generuje największe straty związane z posiadaniem auta na własność.

Decydując się na wynajem, możesz całkowicie zapomnieć o tym, ile użytkowany przez Ciebie samochód będzie wart za 2, 3 czy 5 lat. Co więcej, jednym z większych składników raty abonamentowej jest właśnie opłacanie utraty wartości rezydualnej samochodu. To właśnie dzięki temu możesz korzystać z nowych i komfortowych pojazdów w niezwykle atrakcyjnej cenie abonamentowej, nie musząc obawiać się żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów.

Szukasz atrakcyjnej formy finansowania samochodu? Sprawdź wynajem długoterminowy samochodów w Carsmile!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Sklep internetowy
Czy marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnego biznesu...
Hyundai KONA
Za 20 000 euro możemy sięgnąć dość daleko w świecie SUV-ów....
Gorlice
Atrakcyjne, w pełni uzbrojone działki inwestycyjne c...
Freelancing
To jeden z najważniejszych aspektów związanych ze zdalną for...
Jak zarabiać na Amazonie
Z dobrodziejstw Amazona korzysta wiele firm na całym świecie...