Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie – szybko, prosto i wygodnie!

Opublikowano: 2 listopada 2023

Przemieszczaj się po Krakowie w komfortowy sposób, korzystając z elastycznej formy podróżowania, jaką jest wynajęcie samochodu. Brak skomplikowanych formalności, bogata oferta nowoczesnych samochodów i możliwość załatwienia wszystkiego online to nie jedyne zalety takiego rozwiązania. Gdzie i jak wypożyczyć samochód w Krakowie? Dlaczego warto? Już podpowiadamy!

Wynajem samochodu bez zbędnych formalności

O tym, że czas to jedna z najcenniejszych wartości i naprawdę nie warto go tracić zarówno na skomplikowane formalności, jak i na poruszanie się po mieście transportem publicznym, wszyscy doskonale wiemy. Świetnym sposobem na jego zaoszczędzenie jest skorzystanie z wypożyczalni samochodów w Krakowie, co zagwarantuje nam niezależność mobilną. W czasach nowoczesnych aplikacji do nawigowania nie ma w tym nic trudnego, nawet wcale nie musimy znać miasta, aby się sprawnie po nim poruszać, a wynajęcie samochodu daje nam pełną wolność i swobodę w tym zakresie.

Oczywiście o tym, na ile proste będzie wynajęcie auta, decyduje przede wszystkim to, jakie procedury w tym zakresie ma dana wypożyczalnia samochodu w Krakowie. Wybierając firmę Express, można liczyć na maksimum ułatwienia, dzięki eliminacji wszystkich zbędnych formalności, ograniczając je do minimum. Cały proces rezerwacji odbywa się bowiem online i jest bardzo prosty oraz intuicyjny, co pozwala na rezerwację wybranego pojazdu w kilka chwil, bez konieczności odwiedzania stacjonarnego biura. Przy czym jedynym wymogiem jest skończony 21 rok życia i oczywiście posiadanie ważnych uprawnień do kierowania samochodem.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie – oddziały i punkty wydań

Oddziały i punkty wydań aut w Krakowie są zlokalizowane strategicznie, aby maksymalnie ułatwić dostęp do wypożyczonego samochodu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w Krakowie gościnnie i docieramy tam pociągiem, samolotem lub samochodem, czy mieszkamy w mieście, punkty wydań znajdują się w najbardziej dogodnych lokalizacjach, takich jak główne dworce kolejowe, lotnisko oraz centrum miasta. Jakie są dokładne adresy punktów odbioru auta?

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Główne punkty i oddziały wypożyczalni samochodów w Krakowie:

  • Kraków, PKP Dworzec Kraków Płaszów
  • Kraków, PKP Dworzec Główny
  • Kraków, Tyniecka 188
  • Kraków, Lotnisko Balice

Ponadto klienci mogą również wskazać dowolny adres, na który zostanie dostarczony samochód.

Jakie auta są dostępne?

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje bardzo rozbudowaną flotę pojazdów, począwszy od ekonomicznych i kompaktowych samochodów miejskich, przez komfortowe sedany i crossovery, aż po luksusowe SUV-i limuzyny oraz samochody dostawcze. Co istotne, pojazd można wybrać nie tylko pod kątem typu czy klasy, ale także rodzaju paliwa, co pozwala jeszcze bardziej zoptymalizować koszty poruszania się samochodem.

Oczywiście dostępne auta są nowoczesne, dobrze utrzymane i gotowe do jazdy, umożliwiając w pełni wygodne i komfortowe przemieszczanie się po Krakowie i jego okolicach. Przy czym w razie potrzeby można również bez żadnego problemu udać się do innych Polskich miast, ponieważ wypożyczalnia ma swoje oddziały praktycznie w całej Polsce!

materiał sponsorowany 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Wypoczynek z dala od cywilizacji, ale w luksusowych...
Serwis klimatyzacji samochodowej
Niemal wszystkie popularne modele samochodów, które zostały...
powłoka ceramiczna
Wiele osób ceni sobie wizualny aspekt swojego samochodu. Lśn...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...
wycieczki po Europie
Lato to czas, gdy Europa rozkwita pełnią swojego piękna, a p...