Menu

Z Maciejem Zieniem do ślubu

Maciej Zień to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantów mody, którego prace kojarzone są z luksusem, elegancją i wyjątkowym kunsztem krawieckim. Jego projekty przyniosły mu uznanie w kręgach mody i show biznesu, gdzie ma grono wiernych klientek. Raz do roku projektant prezentuje również kolekcję ślubną, proponując pannom młodym wyjątkowe kreacje na najważniejszy dla nich dzień.

Najnowsza kolekcja ślubna Wedding, do której sesja odbyła się w romantycznej scenerii Łazienek Królewskich, to esencja kobiecości – zwiewne, długie kreacje, podkreślające atuty urody, a zarazem pozwalające poczuć się wyjątkowo i błyszczeć wszystkim pannom młodym, i tym, które cenią tradycję, i tym odważnym, które stawiają na nowoczesność.

Widok panien młodych w moich sukniach, w momencie ich szczęścia, daje mi niezmiernie dużo satysfakcji z mojej pracy – twierdzi Maciej Zień i dodaje: – Inspiracja przychodzi w wielu odcieniach bieli, w różnorodności detali. Suknie mojego projektu to efekt pracy najlepszych krawcowych i hafciarek, każdy detal jest starannie przemyślany. To kreacje, w których kobiety czują się młodo, zmysłowo, szykownie i wyjątkowo. Uszyte są z wysokiej jakości jedwabnych muślinów, satyn, organz, satin du chez, taft. Starannie dobranych koronek, kryształów Swarovskiego i haftów.

W najnowszej kolekcji ślubnej nowoczesną alternatywą dla eleganckich sukni jest biały smoking, stworzony specjalnie na ten szczególny dzień. Panny młode mogą też liczyć na gustowne dodatki, w tym torebki kopertowe zdobione kryształami, które idealnie uzupełniają ślubną stylizację i dodają jej blasku. Maciej Zień po raz kolejny potwierdza, że wie, czego pragnie kobieta i doskonale zna jej potrzeby.

Modelka Marta Wieczorek (Rebel models) Fot. Maciej Nowak

Suknia Mia (cena: 11 900 zł)

Suknia Athena (cena: 18 900 zł)

Suknia Athena (cena: 18 900 zł)

Suknia Elder (cena: 9 440 zł)

Suknia Elder (cena: 9 440 zł)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021