Zabiegi kosmetyczne na twarz

Zabiegi kosmetyczne na twarz

Opublikowano: 24 lutego 2023

Kobiety zawsze chcą mieć nieskazitelną skórę. Ale różne czynniki negatywnie wpływają na jej stan. A nowoczesna kosmetologia może stać się rozwiązaniem problemów. W salonie piękności PIED-DE-POULE pracują specjaliści z medycznym wykształceniem. W ich arsenale znajduje się nie tylko duży zasób wiedzy, ale także innowacyjny sprzęt. Kosmetolodzy potrafią zaproponować skuteczne rozwiązania problemów i wybrać zdrową pielęgnację skóry.

Typy zabiegów na twarz

Wszystkie kosmetyczne metody leczenia lub profilaktyki mogą być inwazyjne i nieinwazyjne. W drugim przypadku powierzchowna procedura nie narusza powierzchni skóry. Inne interwencje i nakłucia są uważane za inwazyjne. Do głównych zabiegów oferowanych przez kosmetologów salonu PIED-DE-POULE należą:

 1. Czyszczenie mechaniczne – przeznaczone do usuwania i rozpuszczania martwych komórek. Głębokie oczyszczanie jest wykonywane przez specjalistę własnymi rękami, przy użyciu różnych środków.
 2. Czyszczenie ultradźwiękowe odbywa się za pomocą specjalnego sprzętu, który usuwa zanieczyszczenia powierzchniowe za pomocą fal dźwiękowych o różnych częstotliwościach. Zabieg przyczynia się do normalizacji krążenia krwi oraz przyspiesza proces regeneracji skóry.
 3. Terapia tlenowa – na twarz stosuje się różnorodne środki kosmetyczne, które mogą zwalczać zmarszczki, pigmentację, blizny, wysypki i inne problemy.
 4. Lifting RF to świetna opcja dla osób, które chcą odmłodzić swoją skórę. Wykonywany jest niechirurgicznie.
 5. Peelingi – istnieje kilka rodzajów, ale wszystkie mają na celu usunięcie wierzchniej warstwy komórek. Martwe cząsteczki są usuwane i aktywowana jest aktywna faza regeneracji.
 6. Zastrzyki – są utożsamiane z chirurgią plastyczną. Za pomocą wprowadzenia różnych leków kosmetyczka może poprawić problematyczne obszary.

Jeśli te techniki i różne środki nie dają rady, kosmetolodzy mogą zaproponować technikę leczenia laserowego. Również kosmetologia aparatowa  bardzo cieszy się popularnością:

 • leczenie mikroprądami;
 • szlifowanie diamentowe;
 • fonoforeza ultradźwiękowa i inne.

Tylko wyspecjalizowany kosmetolog może określić, która metoda leczenia lub profilaktyki jest odpowiednia dla danej osoby. Nie próbuj samodzielnie rozwiązać problemu. Ufając profesjonalistom, możesz przywrócić swojej twarzy normalność i zachować zdrowy wygląd.

Zalety PIED-DE-POULE

Luksusowy salon piękności  zgromadził liczny zespół prawdziwych profesjonalistów. Każdy pracownik posiada wieloletnie doświadczenie, regularnie uzupełnia wiedzę i doskonali umiejętności. Kosmetolodzy posiadają specjalistyczne wykształcenie i liczne certyfikaty. Wszystkie zabiegi będą wykonywane przy użyciu bezpiecznych i sprawdzonych produktów, które posiadają certyfikaty jakości. A innowacyjna technologia pozwala robić wszystko lepiej. Szczególną uwagę zwraca się na sterylizację narzędzi. Usługi kosmetologiczne świadczone są nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Dzięki PIED-DE-POULE każdy może stać się lepszy.

Udostępnij ten post: • Lora pisze:

  Dzięki za polecenie, obecnie szukamy odpowiedniego salonu lub kosmetyczki, która świadczyłaby usługi w domu. Muszę oczyszczać i nawilżać skórę tak często, jak to możliwe, plus myślę, że nadszedł czas, aby zaktualizować moje kosmetyki. Słyszałam wiele dobrego o produktach produkcji koreańskiej, podoba mi się asortyment tutaj ale potrzebuję opinii i porady eksperta..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
perfumy
Każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo, a każdy mężczyzna...
bronzer do twarzy
Jeśli chcesz nadać swojej twarzy ekstra blasku i wymodelować...
Kosmetyki dla mężczyzn
Skład kosmetyków do ciała dla mężczyzn jest specjalnie dobie...
Agata Farfan-Trojanowska
Jak powinien wyglądać modny makijaż na dzień i na wi...
Robi się coraz cieplej. Wiosnę trzeba powitać świeżym i zdro...
Nowe artykuły
W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie rutyna...
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...