Żabka

Żabka z atrakcyjną ofertą dla franczyzobiorców – jak otworzyć swój sklep w ramach sieci?

Opublikowano: 10 maja 2023

Największe metropolie to nie jedyne miejsce na biznes. Wiele osób z mniejszych miejscowości zastanawia się, jaki sklep otworzyć w małym mieście. Wejście na lokalny rynek nie jest proste – niezbędne są odpowiednie umiejętności i efektywne praktyki marketingowe. Aby ułatwić ten proces, warto skorzystać z ofert sieci takich jak Żabka: franczyza zapewnia sprawny start i ciągłe wsparcie przy niskim wkładzie własnym.

Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Franczyza zapewnia dostawy, pomoc techniczną i szkolenia

Zależnie od wybranego franczyzodawcy wkład, który jest wymagany, by rozpocząć prowadzenie własnego punktu sieci, może wynosić nawet parę tysięcy złotych. To bardzo mała kwota, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę możliwości dostępne w ramach takiej współpracy. Częstym elementem jest zapewnienie pomocy w początkowym przygotowaniu i wyposażeniu lokalu, a także dostęp do dedykowanych szkoleń. W zamian wymagana jest miesięczna opłata, która może mieć różną wysokość w zależności od konkretnej firmy. Przedsiębiorcy mają jednak dostęp do szeregu korzyści obejmujących także obsługę dostaw i pomoc techniczną – to sprawia, że dołączenie do sieci franczyzowej to często najlepszy pomysł na biznes w małym mieście.

Sieć Żabka jako pomysł na biznes w małym mieście

Jak znaleźć odpowiedniego partnera do współpracy w tym modelu? Jaki sklep otworzyć w małym mieście? W przypadku punktów spożywczych i wielobranżowych warto zainteresować się ofertą Żabki. Logo firmy jest rozpoznawane przez 97% Polaków, co sprawia, że niezależnie od lokalizacji można liczyć na sporą popularność wśród klientów. Ponadto franczyzobiorca odpowiada jedynie za bieżące sprawy związane z prowadzeniem sklepu, podczas gdy główna firma dba o ogólnokrajowe kampanie reklamowe i wiele innych kwestii. Dzięki temu franczyza w małym mieście funkcjonuje na korzystnych warunkach.

Jakie możliwości daje franczyza? W małym mieście to świetny sposób na lukratywną działalność

Franczyza w małym mieście pomoże skutecznie zapełnić lukę na lokalnym rynku małych sklepów spożywczych. Przyciągnięcie klientów do lokalu, który już od początku działa pod rozpoznawalną marką, to tylko kwestia czasu. Taki model biznesowy jest korzystny zwłaszcza tam, gdzie mieszkańcy nie mają jeszcze dostępu do sklepu tego rodzaju.

Jak zostać franczyzobiorcą sklepu Żabka? Franczyza to proste i skuteczne rozwiązanie

Jak rozpocząć franczyzę w małym mieście w ramach sieci Żabka? To bardzo łatwe – zgłoszenie należy wysłać przez formularz rekrutacyjny, aby następnie przejść do rozmowy kwalifikacyjnej. Po przejściu przez początkowe szkolenia i zajęciu się niezbędnymi dokumentami można już rozpocząć sprzedaż.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Karol Tomas
 W erze globalizacji, gdzi...
Sukcesja
Sukcesja firmy rodzinnej, fundacja rodzinna, zmiana...
Katarzyna Szulim
Nagroda Orła Polskiego Biznesu w kategorii Lider Reg...
transport intermodalny
Przewóz znacznych ilości towarów na dalekich trasach to powa...
Magdalena Nowak
Świadczenie usług, jakimi się zajmuję, wymaga przede...
Nowe artykuły
Samochody Kia od lat uważane są za synonim wysokiej jakości....
Jeśli uwielbiasz odpoczynek po sezonie i nie lubisz tłumów n...
Wnętrza o kobiecym charakterze to coś, co wiele osób pragnie...