Menu
zestawy upominkowe

Zadbaj o swoich klientów – podaruj im zestawy upominkowe premium

zestawy upominkoweW biznesie warto pamiętać o swoich klientach i kontrahentach, także podczas różnych ważnych okazji. Urodziny, imieniny, święta, zakończenie projektu czy udanej współpracy – warto je uczcić. W tym celu można wykorzystać również zestawy upominkowe w formie koszów, które można zamówić dzisiaj przez internet z dostawą do firmy.

Podarowanie upominku może być wyrazem szacunku, podziękowania czy też pamięci. W biznesie warto obdarowywać się takimi prezentami, ponieważ dzięki nim możemy zacieśniać więzy z ważnymi klientami oraz kontrahentami i budować pozytywny wizerunek, który jest dzisiaj tak ważny.

Często jednak dobranie odpowiednich upominków stanowi spore wyzwanie, zwłaszcza dla osób, z którymi pozostaje się w stosunkach na oficjalnym szczeblu i podarowanie kłopotliwego podarunku nie będzie wówczas mile widziane i przynieść więcej problemów niż korzyści. W takiej sytuacji warto wybrać niezobowiązujące zestawy upominkowe, które można dopasować na każdą okazję i na pewno będą one odebrane jako miły gest.

W zestawach tego rodzaju znajduje się wiele wyjątkowych produktów w kategorii premium – są to w szczególności słodkości, przykładowo luksusowe czekolady i praliny, pyszne ciasteczka, bakalie i orzechy w czekoladzie, nugaty, bombonierki. Również można znaleźć w nich alkohole, na przykład wina, nalewki czy whisky w zależności od wybranego wariantu. Ponadto uzupełnieniem może być dobra kawa i herbata, konfitury czy dekoracje i akcesoria, na przykład ozdoby świąteczne, gdy kosz ma być podarowany na Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Wszystko to jest zapakowane w dekoracyjny kosz wykończony folią lub też w ozdobny kuferek, pudełko kartonowe czy puszkę metalową. W ten sposób prezent cieszy oko i od razu jest gotowy do wręczenia.

Wprawdzie kosze prezentowe tego rodzaju można przygotowywać również własnoręcznie, ale w sytuacji, gdy jest ich dużo, wówczas czas poświęcony na ich skomponowanie może być rzeczywiście długi. Poza tym samodzielne wykonanie koszów wcale nie jest znacznie tańsze od kupienia ich jako gotowe, dlatego też dzisiaj większość przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z usług firm zajmujących się dostarczaniem gotowych zestawów upominkowych.

W celu zamówienia zestawu tego rodzaju należy tylko wybrać odpowiednią wersję lub też zamówić własną z dostępnych produktów, a następnie opłacić zakupy. Zazwyczaj czas realizacji to około kilku dni. Po tym czasie będzie można odebrać zapakowane kosze w firmie lub też mogą zostać one przesłane za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany przez klienta.

W przygotowywaniu wyśmienitych zestawów upominkowych premium specjalizuje się firma Nobilia, która dostarcza swoim klientom prezenty ze smakiem. W jej ofercie dostępne są kosze wypełnione po brzegi wykwintnymi produktami, między innymi alkoholami, czekoladkami, ciasteczkami, herbatami oraz innymi specjałami, które zadowolą każdy gust.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021