karma dla psów

Zamawiając karmę dla psów, zastanów się, jak zostanie dostarczona

Opublikowano: 27 listopada 2022

Oczywiście w 2022 roku łatwo jest kupić karmę dla psów. Znajdujesz sklep internetowy, robisz zakupy i klikasz “w koszyku, dostawa do domu”. Jednak za pozorami prostoty kryją się niuanse, które należy wziąć pod uwagę przy składaniu zamówienia.

Dostarczana żywność wymaga certyfikacji CU i magazynowania

Przy dostarczaniu pieczywa, mięsa i produktów mlecznych, a nawet niektórych zbóż i mąki, obowiązują ścisłe ograniczenia dotyczące pojazdów (TC):

  • Szczelność nadwozia, specjalne reżimy temperaturowe, wilgotność powietrza, dopuszczalne uderzenia (jakość zawieszenia pojazdu) i inne;
  • Gwarantowany czas dostawy z magazynu producenta do konsumenta końcowego, jeśli transport nie spełnia normy (zwykle nie więcej niż 36 godzin);
  • Zakaz jednoczesnego przewozu różnych towarów (istnieje wiele zasad obowiązujących w krajach UE);
  • Oddzielny załadunek – rozładunek artykułów spożywczych i towarów konsumpcyjnych.

Pytanie. Kto korzysta z tych przepisów, jeśli sklep dostarcza zboże w oryginalnym opakowaniu, ale w cenie o 25 – 30% niższej niż w sklepie detalicznym? Pytanie w kontekście rosnącej inflacji w UE jest dobre. Odpowiedź jest jednoznaczna – trzeba wybierać sklepy internetowe, które na drakońskich zasadach mogą dostarczać artykuły spożywcze do domu.

Jak to zrobić, zwłaszcza w przypadku konserw i paczek z karmą dla psów?

Zamawianie karmy dla psów na stronach agregatorów

Większość sprzedawców internetowych nie wie, jak inteligentnie budować asortyment, aby obejść wiele ograniczeń. Ale niektóre platformy “agregatorowe” poradziły sobie z ograniczeniami, oferując klientom dodatkowe usługi:

  • Szeroki wybór produktów spożywczych, w tym mocno zniżkowe “collaborative buying groups”. Albo inne programy, gdzie cena towarów jest obniżana do poziomu dużego hurtu;
  • Gwarancja świeżości każdej partii (dostawa z magazynu producenta do lodówki w kuchni 3-5 dni).
  • Cena 15-45% poniżej ceny detalicznej. Plus możliwość zakupu produktów, które nie są dostępne w punktach sprzedaży detalicznej;
  • Realizacja transakcji na zasadzie bezpiecznej płatności. A jeśli nie uzyskasz wystarczającej liczby zamówień w zorganizowanej grupie co-buy, otrzymasz zwrot pieniędzy. W tym przypadku będziesz miał możliwość kupienia tego, co chcesz – później.

Oczywiście jedzenie dostawcze nadal jest kategoryzowane, klasyfikowane i rządzi się swoimi prawami. Ale start-upy, którym udało się nauczyć od konkurencji, oferują opcje, w których nie masz nic do stracenia. I można wiele zyskać. To oszczędność 25-30% na cotygodniowych zakupach i oszczędność czasu na chodzenie do sklepu. Minus konieczność dźwigania toreb z zakupami i żal kupowania dodatkowych przy kasie.

Nadal zastanawiasz się, gdzie następnym razem zrobić zakupy spożywcze? Gdzie można kupić co trzeba, kupić na basenie (jest taniej) i jednocześnie poszukać artykułów gospodarstwa domowego. Ze zniżkami na promocjach lub po prostu chwytając podczas zakupów.

Tak czy inaczej, na takiej platformie kosz wyjdzie taniej, zwłaszcza z konserw i torebek z karmą dla zwierząt. W końcu nie zapłacisz tym, którzy spodziewają się, że cię oszukają.


Najpopularniejsze mity dotyczące suchej karmy dla psów – co warto wiedzieć?

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
sucha karma dla psów
Nie ma wątpliwości, że wybór odpowiedniej karmy dla naszego...
karma dla psa małej rasy
Wybór odpowiedniej karmy dla psa małej rasy może być...
karma mokra dla psa
Jak odpowiednio karmić swojego psiaka? – Poznaj pełn...
karma dla psa
Optymalnie skomponowane pod względem liczby kalorii i propor...
Nowe artykuły
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samoc...
Technologia płatności Smartwatch Near Field Communication (N...