Menu
testy Mercedesa

Zapisz się na testy Mercedesa w polskich górach

W styczniu i lutym 2020 roku goście wypoczywający w trzech górskich kurortach – w Zakopanem, Szklarskiej Porębie i Karpaczu – zyskają okazję, by przeżyć wyjątkową przygodę za kierownicą nowych modeli Mercedes-Benz z napędem 4MATIC.

W ramach imprez Mercedes-Benz Winter Emotion Tour uczestnicy będą mogli udać się na wycieczkę w towarzystwie profesjonalnego instruktora i poznać możliwości napędu 4×4 oraz systemów wspomagających dostępnych w SUV-ach z gwiazdą. Dodatkową atrakcją wydarzeń będą spotkania z ambasadorem Mercedes-Benz Polska Andrzejem Bargielem, słynnym narciarzem wysokogórskim i himalaistą.

Zimą 2020 roku Mercedes-Benz Polska zorganizuje w górach cztery wydarzenia z cyklu Winter Emotion Tour. Przez cztery weekendy goście wybranych hoteli w Zakopanem, Szklarskiej Porębie i Karpaczu będą mogli wziąć udział w dwugodzinnych wycieczkach po drogach lokalnych, w zimowych warunkach, poznając możliwości napędu na cztery koła 4MATIC oraz działanie wszystkich systemów wspomagających kierowcę. W każdym samochodzie dwóch gości hotelowych będzie podróżować w towarzystwie profesjonalnego instruktora jazdy z doświadczeniem w programie szkoleniowym Mercedes-Benz Safety Experience.

Mercedes-Benz Winter Emotion Tour: terminy, miejsca i zapisy

W ciągu jednego dnia wydarzenia odbędą się trzy dwugodzinne wyprawy (w godz. 10:00-12:00, 14:00-16:00 i 18:00-20:00). Harmonogram i miejsca wydarzeń prezentują się następująco:

 • 01-18.01.2020 r. – Hotel Mercure Kasprowy Zakopane
  (zapisy: https://mercedes.connectto.pl/mercure-kasprowy)
 • 01-25.01.2020 r. – Hotel Platinum Mountain Szklarska Poręba
  (zapisy: https://mercedes.connectto.pl/platinum-mountain)
 • 01-01.02.2020 r. – Hotel Radisson Blu Zakopane
  (zapisy: https://mercedes.connectto.pl/radisson-blu-zakopane)
 • 02-15.02.2020 r. – Hotel Green Mountain Karpacz
  (zapisy: https://mercedes.connectto.pl/green-mountain)

Dodatkową atrakcją wydarzeń z serii Winter Emotion Tour będą spotkania z ambasadorem Mercedes-Benz Polska, narciarzem wysokogórskim i himalaistą Andrzejem Bargielem, który na co dzień użytkuje w pełni elektrycznego Mercedesa EQC 400. To pierwszy człowiek w historii, który zjechał na nartach z wierzchołków K2 oraz Broad Peak. Weźmie on udział
w pierwszej sesji Winter Emotion Tour (w godzinach 18:00-20:00), a później spotka się z gośćmi hotelowymi (godz. 20:30-22:00), aby podzielić się z nimi krótką opowieścią o swoich wyprawach oraz zaprezentować zdjęcia i filmy.

Mercedes-Benz Winter Emotion Tour: samochody

Podczas wycieczki uczestnicy będą mieli okazję przetestować wszystkie z pięciu udostępnionych modeli Mercedes-Benz 4MATIC. Flota samochodów obejmuje: GLC i GLC Coupe, Mercedesa GLE, GLS-a oraz Mercedesa G Klasy.

źródło: materiały prasowe – poleca: AutoVIPek

Mercedes GLB – materiał na hit?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022