Menu
Jak zaskoczyć dziewczynę

Jak zaskoczyć dziewczynę w dniu urodzin

Urodziny dziewczyny to nie lada wyzwanie dla każdego faceta – przecież ta jedyna zasługuje na prezent idealny. Aby ją zaskoczyć, trzeba zrezygnować z kosmetyków, książek i biżuterii, nie wspominając już o kwiatach. W prawdziwe osłupienie może wprawić ją tylko prezent w formie przeżycia.

Prezent na urodziny: dla dziewczyny liczą się starania

Do kupna prezentu urodzinowego warto podejść poważnie, bo każda dziewczyna w tym szczególnym dniu najbardziej czeka na to, co przygotował dla niej ukochany. Nie chodzi oczywiście o zaspokajanie wygórowanych oczekiwań, lecz o dobre chęci. Nic nie wzrusza bardziej niż obserwowanie starań zaangażowanego faceta. Nie jest więc dobrym pomysłem zostawianie zakupów na ostatnią chwilę ani wybieranie uniwersalnych podarunków.

Warto zainspirować się niebanalnymi rozwiązaniami, które proponuje portal superprezenty.pl  – krótki reasearch wystarczy, by przekonać się, ile ciekawych opcji jest dostępnych w najbliższej okolicy. Zorganizowanie wypadu w jakieś atrakcyjne miejsce z powodzeniem zastąpi niejeden urodzinowy gadżet.

Voucher prezentowy dla niej: jaki wybrać?

Ilość voucherów prezentowych dla dziewczyn może przyprawić o zawrót głowy, ale wybór wcale nie jest taki trudny, jeśli dobrze znamy swoją drugą połówkę. Najważniejszym kryterium powinien być typ osobowości – co innego spodoba się przecież dziewczynie ceniącej chwile słodkiego lenistwa, a co innego miłośniczce mocnych wrażeń. Dla tej pierwszej można wykupić voucher na masaż, dzień w SPA, manicure czy seans w grocie solnej.

Dla drugiej lepszym prezentem będzie jazda gokartem, wyjście na strzelnicę albo ekstremalny skok z wysokości. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się też lekcje i kursy. Poledance, nurkowanie, fotografia, jazda konna – kto wie, co może przerodzić się w długotrwałą przygodę.

Niezależnie od tego, na co padnie ostateczny wybór, warto zastanowić się też nad opcją dla dwojga. Urodziny to świetna okazja do spędzenia czasu razem, a wizyta w którymkolwiek z miejsc – nawet w SPA! – jest dla dziewczyny o wiele przyjemniejsza z drugą połówką u boku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023