Menu
Zbigniew Binienda

Zbigniew Binienda – Kierunek rozwój

Spółka SINEVIA w tym roku obchodzi pięciolecie swojego istnienia. Przez ten czas na jej koncie znalazło się wiele inwestycji, które cieszą oko klientów i pozwalają im mieszkać w wymarzonym „M”. O kondycji spółki i planach jej rozwoju opowiada prezes jej zarządu Zbigniew Binienda

Od kilku miesięcy zasiada pan w fotelu prezesa zarządu spółki SINEVIA, ale już wcześniej związał pan z nią swoją karierę, pełniąc funkcję wiceprezesa. Na czym opiera się pańska wizja rozwoju firmy?

Zbigniew Binienda – W tym roku działalności spółki przyświeca hasło „kierunek rozwój”, co w pełni oddaje moje plany na dalsze zarządzanie firmą. Jako prezes SINEVIA stawiam na efektywniejsze wykorzystywanie potencjału firmy i – co najważniejsze – inwestowanie w kapitał ludzki. Skupiamy się na poszerzeniu portfolio, związanego z inwestycjami komercyjnymi, a także tymi specjalistycznymi, wymagającymi odpowiednich koncesji. Jednym słowem, jako firma budowlana chcemy wyznaczać nowe horyzonty w branży, osiągając najlepsze wyniki zarówno w ujęciu jakościowym, jak i liczbie zrealizowanych inwestycji.

Jak się państwa plany na najbliższe miesiące? Do końca roku pozostało niewiele czasu, czy wykorzystacie go państwo na jakieś szczególne przedsięwzięcia?

Zbigniew Binienda – Rok 2016 jest szczególny dla spółki SINEVIA ze względu na jej pięciolecie. To jednak nie spowoduje, że firma zwolni tempo, wręcz przeciwnie – do końca roku pozostało jeszcze dużo czasu na najdokładniejsze sprostanie oczekiwaniom i wytycznym naszych klientów. Każda inwestycja jest dla nas szczególnym przedsięwzięciem, dlatego ciężko jest skupiać się na jednym.

Rozmawiała Monika Michałowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021