biologia totalna

Zdrowie, mózg, wyzwolenie – w biologii totalnej

Opublikowano: 2 czerwca 2022

Biologia totalna to nauka. Ta wiedza jest wartością bezwzględnie stosowaną. Dotyczy wszystkich żywych organizmów, opisuje podstawowe mechanizmy rządzące człowiekiem, a także światem roślin i zwierząt. Choroba to archaiczna forma przetrwania. Wszystkie objawy są biologiczną reakcją na określone zdarzenia.

Na przykład wszystkie egzemy są odpowiedzią na konflikt separacyjny, wszystkie wrzody pęcherza to konflikt terytorialny. Na przykład kawałek, którego dana osoba nie może strawić, może być jakimś brzydkim zachowaniem wobec niego. Rak piersi u kobiety zawsze wiąże się z problemem gniazda i wszystkiego, co dotyczy tego pojęcia, czyli jej relacji z rodziną, dziećmi, współmałżonkiem czy partnerem.

Czym jest biologia totalna?

Biologia totalna może zostać określona jako metoda pracy z organizmem, której podłożem jest odkodowanie podłoża choroby, dzięki czemu zostanie uzyskane całkowite uzdrowienie. Biologia totalna jest zaliczana to medycyny alternatywnej i opiera się na nowej medycynie wskazywanej przez lekarza Ryke Geerda Hamera. Czy to prawda, że wszystkie choroby mają podłoże psychiczne i można doznać wyleczenia dzięki swojej świadomości?

Podstawą biologii totalnej jest trauma rodowa, dlatego schorzenia występujące u dzieci są informacją, że w danej rodzinie zakorzenione są nierozpoznane dotąd emocje. Dlatego chore dziecko odzwierciedla ten nieuświadomiony konflikt. Analizując drzewo genealogiczne, historie danego rodu, może udać się znaleźć źródło tego problemu. Na pewno nie jest to łatwe zadanie, ponieważ seniorzy już nie żyją. Wtedy warto sięgnąć po zapiski, materiały, poznać fakty. Wywiad rodzinny, przywołanie wspomnień, ich rozpatrywanie może ujawnić źródło konfliktu drzemiące w danej rodzinie.

Specjaliści od biologii totalnej podkreślają, że moment, w którym odkrywamy przeszłość, działa na nas terapeutycznie. Jesteśmy w stanie zauważyć związek między chorobą z jaką zmaga się dziecko a tym, co miało miejsce w rodzinie bardzo dawno temu. Oczywiście może to wzbudzić niepokój, ponieważ to co było skrupulatnie ukrywane zostaje wyciągnięte na światło dzienne. Ale poznanie historii rodzinnej, może zmienić dalsze życie, usunąć przyczynę choroby, dzięki zastosowaniu technik uwalniających.

Zdrowie, mózg, wyzwolenie – w biologii totalnej

Ludzki organizm stale niesie różne wiadomości. Ale czy potrafimy je odczytywać? Niestety nie. Chorobę i zdrowie analizujemy na poziomie ciała, ale problem jest skomplikowany i lokuje się w mózgu. Trzeba sobie uświadomić, że to nasze ciało przyczepione jest do mózgu, którym kierują neurony. Człowiek działa na wielu płaszczyznach. Psychika ludzka współdziała z organizmem, który także współpracuje z psychiką. Jakie są poziomy ducha? Informacyjny, energetyczny oraz mentalny. A wszystko razem się przenika, z tego powodu nie można stwierdzić, że na przykład schorzenie skórne stanowi jedynie problem fizyczny.

A z czym łączyć choroby nowotworowe? Ludzie nie potrafią budować dobrych relacji, ponieważ pochodzą z rodzin ogarniętych przemocą, zdradami. Tutaj przychodzi z pomocą praca ze świadomością bazująca właśnie na biologii totalnej. Wystarczy spojrzeć na sposób porozumiewania się i nieumiejętność asertywności. Osoby, które doświadczają przemocy często takie zachowania prezentują w relacjach z innymi ludźmi. Pokolenia żyjące w rodzinach uwikłanych w konflikty i przemoc niosą ze sobą podświadome nawyki w swoim zachowaniu. Jednak praca nad tym zagadnieniem jest czymś większym niż sama psychologia. Specjaliści od terapii naturalnych ukazują ludziom kolejne punkty ich życia oraz przyczyny zachorowania na raka.

Co uda się osiągnąć dzięki biologii totalnej?

Metody biologii totalnej umożliwiają dojście do podświadomego podłoża choroby, po czym uwalniają od niej daną osobę. Specjaliści posługujący się tymi technikami są zdania, że możliwe jest zupełne wyzdrowienie. Jak to możliwe? Ich zdaniem dane schorzenie jest zaprogramowane w konkretnym organizmie, więc jeśli zostanie odprogramowane to choroba zniknie.Taka metoda pracy ze świadomością jest nauką trwająca już 40 lat, poparta jest licznymi badaniami medycznymi.

Uznano, że biologia totalna odpowiada na potrzeby ludzi w kategorii samouzdrowienia. Może to brzmi zdumiewająco, ale trzeba zrozumieć, że matka natura wyposażyła każdego człowieka w unikalne kody a terapeuci specjalizujący się w tej dziedzinie usiłują rozpoznać je i przy ich udziale dotrzeć do źródła, czyli praprzyczyny choroby. Konsekwencją tego jest oswobodzenie pamięci z traumatycznych przeżyć i doświadczenie samouleczenia.

Metody biologii totalnej podczas terapii

Rozmawiając z konsultantem korzystającym z metod biologii totalnej ludzie otrzymują informacje o sobie, wskazówki, które pozwalają im poradzić sobie samym ze sobą. Część osób zgłaszających się na konsultację potrzebuje pewnego wsparcia i to otrzymują. Specjalista nie bazuje jedynie na czynnikach psychologicznych, ale również czyta dane z ciała. Zadaje wiele pytań, stymuluje umysł człowieka, uzyskując z jego podświadomości ważne informacje, których posiadania nie był on dotąd świadomy. To nie jest praca z dotykiem, lecz z umysłem, stanowi naprowadzenie danej osoby na rozwiązanie. Ważne! To co uda się zmienić w sobie, przepracować, korzystnie wpłynie na organizm, umysł, rodzinę.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Soczewki kontaktowe
Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jest kluczowym aspe...
radiofrekwencja mikroigłowa
Nazywana nieoperacyjnym liftingiem, polecana jako zabieg, kt...
batonik białkowy
Jakość odżywiania jest gwarantem dobrego samopoczucia, mocne...
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...
antykoncepcja hormonalna
W ostatnich dekadach antykoncepcja hormonalna stała się jedn...