Menu
Zestaw pędzli Jessup

Zestaw czy pojedyncze pędzle: co lepiej się sprawdzi?

Bardzo trudno wykonać piękny, precyzyjny makijaż bez odpowiednich akcesoriów. Niestety, bardzo trudno jest uzyskać zachwycający efekt kociego oka, używając małej gąbeczki kupionej w komplecie z paletką cieni! Tym, czego potrzebujesz, są pędzle dedykowane poszczególnym czynnościom oraz efektowi, jaki chcesz uzyskać. Sprawdź, które z pędzli Jessup wybrać, aby wyglądać jak gwiazda filmowa oraz czy lepszy będzie do tego zestaw pędzli Jessup, czy może pojedyncze akcesoria.

Zestaw pędzli Jessup czy pojedyncze pędzle – co będzie lepsze?

Pojedyncze pędzle to na pewno świetna opcja, jeżeli chcesz wypróbować nową markę lub szukasz konkretnego modelu. To również dobre rozwiązanie, gdy planujesz wymienić zniszczony pędzel na nowy – w takiej sytuacji inwestowanie w zestaw byłoby po prostu nieopłacalne. Z drugiej strony, jeżeli Twoim celem jest skompletowanie wszystkich niezbędnych do makijażu, kupienie kompletu na pewno będzie atrakcyjniejszym finansowo wariantem. Dobieranie pojedynczych elementów mogłoby znacznie podwyższyć koszt zamówienia. Pamiętaj, że zestawy pędzli – Jessup i innych renomowanych marek – są tak zaprojektowane, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje makijażowe potrzeby, a jednocześnie motywować Cię do opanowywania nowych umiejętności i technik.

Podsumowując, dlaczego lepiej postawić na zestaw akcesoriów?

  • Dostajesz komplet niezbędnych pędzli, nie musisz się więc zastanawiać nad doborem poszczególnych produktów. To znakomite rozwiązanie dla początkujących, ale również tych bardziej doświadczonych miłośniczek makijażu.
  • Cena kompletu jest przeważnie niższa niż kupowanych oddzielnie akcesoriów.
  • Zestawy zawierają często pędzle niedostępne w sprzedaży jako pojedyncze.
  • Zestawy pędzli są zazwyczaj dostępne w wygodnych, higienicznych, a do tego atrakcyjnych wizualnie kosmetyczkach.

W jakich sytuacjach lepszym rozwiązaniem będą zaś pojedyncze pędzle – Jessup lub innej firmy?

  • Jeżeli chcesz wymienić zniszczony pędzel.
  • Jeżeli masz swoje preferencje i przyzwyczajenia odnośnie do konkretnych akcesoriów.
  • Jeśli chciałabyś wypróbować pędzle danego producenta lub z konkretnej linii, zanim zainwestujesz w cały zestaw.
  • Jeżeli na co dzień używasz zestawu, ale chciałabyś go uzupełnić o kilka dodatkowych pędzli

Jak wybrać zestaw pędzli do makijażu?

Warto pamiętać, że zestaw zestawowi nierówny. Na rynku dostępnych jest mnóstwo przeróżnych kompletów. Czym się kierować, szukając rozwiązania dla siebie?

Rodzaj wykonywanego makijażu. To podstawowe kryterium, które ułatwi Ci wybór. Jeżeli potrzebujesz akcesoriów przede wszystkim do subtelnego, codziennego make-upu, sięgnij po podstawowy zestaw 4-5 akcesoriów. Pędzle Jessup do podkładu, pudru, konturowania, brwi oraz do blendowania cieni powinny w zupełności spełnić Twoje potrzeby. Taki komplet to dobra baza, którą można rozbudowywać o kolejne elementy.

Jeśli jednak lubisz bawić się makijażem i wypróbowywać nowe techniki, nie wahaj się i kup komplet składający się z większej liczby elementów, np. 25. Oprócz podstawowych akcesoriów znajdziesz tu wiele rodzajów pędzli do cieni, oddzielny pędzel do eyelinera, do bazy pod cienie, kosmetyków kremowych, sypkich itd.

Opakowanie pędzli. Jeżeli kupujesz pędzle do makijażu w zestawie, zazwyczaj otrzymujesz dodatkowo praktyczne etui, dzięki któremu zabezpieczysz akcesoria przed zabrudzeniem, kurzem czy uszkodzeniami. Poza tym wygodniej przechowywać je wszystkie w jednym miejscu, prawda?

Cena. Cena oddzielnych akcesoriów czy zestawu nie powinna być bardzo niska. Może się okazać, że są wykonane z gorszej jakości materiałów. Wychodzące włoski oraz słabo trzymający klej skutecznie zniechęcą cię do używania pędzli.

Producent. Marka ma znaczenie. Warto postawić na sprawdzone, rekomendowane przez znajomych czy w social mediach produkty renomowanych producentów, np. Jessup. Co prawda, akcesoria mniej popularnych marek również mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak znanym firmom o dłuższej historii na pewno łatwiej jest udzielić kredytu zaufania.

Zestaw czy pojedyncze akcesoria? Każde rozwiązań ma swoich zwolenników. Wybierając wariant dla siebie, zastanów się, jakie są Twoje potrzeby związane z makijażem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023