Zmiana koloru samochodu

Zmiana koloru samochodu. Czy tylko malowanie?

Opublikowano: 23 stycznia 2022

Posiadasz samochód? Jeździsz nim od wielu lat i czujesz, że powoli zaczyna Ci się nudzić jego wygląd? Szukasz sposobu na odmienienie Twojego auta i sprawienie, że będzie wyglądać jak nowe? Jeżeli odpowiedzi na te pytania brzmią TAK, to znaczy, że mamy coś, co może Cię zainteresować. Czytaj dalej.

Sposób na nudę

Najlepszym i przede wszystkim najtańszym sposobem na nudne i stare auto jest jego oklejenie. Zmiana koloru auta warszawa od lat cieszy się wielką popularnością wśród wielu kierowców. Jest to spowodowane tym, że nie wymaga wymiany żadnych części, jest szybka i stosunkowo tania.

Jak to działa?

Zapewne zmiana koloru samochodu większości kierowców kojarzy się z malowaniem oddzielnie każdej części, co jest bardzo pracochłonne oraz, co najważniejsze dużo kosztuje. W przypadku rozwiązania, które dziś Ci zaprezentujemy nie ma mowy o jakichkolwiek utrudnieniach lub wysokich kosztach.

Zmieniamy kolory samochodów obklejając je specjalnie przygotowaną do tego folią 3M Controltac graphic film IJ180CV3. Jest to wylewana folia, którą wykorzystuje się do tworzenia wielobarwnych grafik na samochody. Jej ogromną zaletą jest trwałość. Folia ma bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki pogodowe. Trwałość aplikacji zewnętrznej wynosi aż 8 lat.

Ogrom możliwości

Metoda zmiany koloru samochodu na folii, którą przedstawiamy, jest bardzo interesująca, ponieważ można na niej nadrukować każdy możliwy wzór. Nie muszą to być tylko jednobarwne płaty, które zostaną przyklejone na powierzchnie auta. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Jeżeli zażyczysz sobie folię w cętki lub łuski, to jest to jak najbardziej osiągalne. Marka  rodzaj samochodu nie grają żadnej roli przy procesie oklejania. Folia nadaje się na każdy rodzaj auta. Jest to ogromna przewaga względem tradycyjnego malowania, ponieważ bardzo ciężko jest uzyskać fantazyjne motywy, a jeżeli już to się uda, to będzie bardzo dużo kosztować.

Czy tylko samochody?

Czy folia 3M nadaje się tylko do zmiany koloru samochodu? Otóż nie. Jest ona wykorzystywana również do wyklejania reklam zewnętrznych oraz oklejania szyb. To wszystko sprawia, że jej właściwości ochronne muszą być bardzo wysokie. Gdyby nie to po prostu nie wytrzymywałaby tak dużych obciążeń. Jest to jednak produkt niezwykle uniwersalny.

Jak więc widzisz, zmiana koloru samochodu nie musi być żmudnym i bardzo drogim procesem. Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na profesjonalne oklejenie swojego pojazdu. Dzięki temu uzyskasz fantazyjny efekt bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej operacji. Co ważniejsze oklejanie folią jest nieporównywalnie tańsze niż tradycyjne malowanie.

To wszystko składa się na to, że kierowcy coraz częściej decydują się na zmianę koloru samochodu z wykorzystaniem folii 3M. Tylko z nią możliwe jest ozdobienie auta w unikalny sposób, tak aby nie było ono nudne i wyróżniało się na tle innych samochodów.


Jakie kleje do plastiku warto wybrać? Praktyczny przewodnik dla majsterkowiczów

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści