Piotr Suwałowski

Znaczenie integralności systemów wspomagających zarządzanie

Opublikowano: 17 listopada 2020

Czas pandemii stawia przedsiębiorców przed trudną decyzją ponownego przejścia firmy na pracę zdalną. Mogłoby wydawać się, że po marcowym lockdownie korporacje mają już przetestowane metody i systemy pracy zdalnej, jednak wiele z nich dopiero teraz stanie przed wyzwaniem stworzenia na tyle efektywnego planu pracy z domu tak, by nie wpływał negatywnie na działanie całej firmy.

Na wiosnę wiele przedsiębiorstw działających w różnych branżach zmuszonych było zawiesić pracę z powodu braku możliwości przejścia na techniki zdalne. Pandemia z nami została, a gospodarczo ponowne zamknięcie biznesu staje się coraz bardziej możliwe. Zmiana organizacji pracy wymaga wdrożenia integralnych systemów wspomagających zarządzania zdalnego. Systemy klasy ERP znacznie usprawniają codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz umożliwiają przejście na tryb zdalny. Firma prowadzona przez Pana Prezesa Piotra Suwałowskiego znana jest głównie z systemów ERP, które zdobyły w Polsce ponad 2000 klientów.

„Pasjonuje mnie tworzenie funkcjonalności i rozwiązań IT dla biznesu. Analizując obecne trendy gospodarcze jesteśmy coraz bliżej rozwiązań pracy zdalnej na stałe. Większość firm nie planuje powrotu do przestrzeni biurowej minimum do końca 2021 roku. Stąd nasza oferta dla biznesu jest pożądanym rozwiązaniem. Jestem przekonany, że propozycja SerwNet na zarządzania zadaniami zdalnie, na organizację czasu i komunikację z zespołem pozytywnie zaskoczy tych, którzy jeszcze nie dokonali wyboru. – podsumowuje Piotr Suwałowski, założyciel i Prezes Zarządu SerwNet Sp. z o.o.

SerwNet Sp. z o. o.  Jako ekspert w doradztwie i analizie potrzeb przedsiębiorstw oferuje nie tylko zaawansowane systemy ERP, ale także poprzez użycie chmury IaaS lub SaaS pozwala na całkowite przejście na pracę zdalną, bez konieczności posiadania własnej infrastruktury IT. SerwNet dzięki indywidualnemu podejściu do klienta tworzy programy dla podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach (produkcja, logistyka, retail). Zastosowanie takich rozwiązań znacząco udynamiczni codzienne funkcjonowanie firmy, jednocześnie zapewniając pełne bezpieczeństwo danych oraz monitorowanie na bieżąco finansów. Współpraca z SerwNet pozwoli nie tylko na prace zdalną teraz, ale także okaże się usprawnieniem całej firmy na przyszłość.

SerwNet Sp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane małym, średnim i dużym firmom bez względu na branżę, którą reprezentują. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością, ponieważ bez trudu mogą być one przystosowane do potrzeb konkretnej firmy, niejako „uszyte na miarę”. Między innymi dzięki temu z usług i produktów, związanych z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, za pośrednictwem SerwNet skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Lokal usługowy w centrum Warszawy
Lokal usługowy w warszawskim centrum to nie tylko przestrzeń...
wózek widłowy
Wózki do kompletacji to nieodzowny element pracy w m...
książki biznesowe
W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym zmiany zachodzą...
Sklep internetowy
Czy marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnego biznesu...
Gorlice
Atrakcyjne, w pełni uzbrojone działki inwestycyjne c...