Karmy Brit

Karma o najlepszym stosunku ceny do jakości

Opublikowano: 11 lipca 2022

Karmienie domowych pupili nie jest takie proste, jak mogłoby się to wydawać. Każdy doświadczony psiarz czy kociarz o tym wie i stara się karmić swoje zwierzęta w taki sposób, żeby ich pokarm nie wpływał negatywnie na zdrowie, a wręcz pozwalał na dłuższe i zdrowsze życie czworonogów. Istotny jest nie tylko bilans kalorii na koniec dnia, ale przede wszystkim mikro i makroskładniki oraz witaminy, a także dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Dobrym wyborem mogą być zróżnicowane karmy Brit, spośród których łatwo dobrać coś zarówno dla psów, jak i kotów.

Pies ma inny żołądek niż kot

I jego układ pokarmowy jest dostosowany do trawienia węglowodanów, powinien więc dostawać pożywienie, w którym ich zawartość jest stosunkowo wysoka. Świetnym wyborem może być tu karma Brit zawierająca ryż zamiast najczęściej dodawanych zbóż, która jest zdrowsza i bardziej sycąca od swoich rynkowych odpowiedników z podobnej półki cenowej. Warto się zresztą przy cenie zatrzymać i wspomnieć o tym, że w przypadku tej marki stosunek ceny do jakości jest naprawdę bardzo korzystny.

Karmy Brit są odpowiednie także dla psiaków, które mają problemy gastryczne albo zmagają się z poważnymi nietolerancjami pokarmowymi. Wyspecjalizowana seria posiłków monoproteinowych została dostosowana do potrzeb takich psów i często jest polecana przez hodowców. Dodatkowo jest ona dostępna w wielu różnych opcjach smakowych, co pozwala zapobiec monotonii w psiej diecie.

Trzeba pamiętać, że koty to ścisłe drapieżniki

Węglowodany są im w zasadzie niepotrzebne, dlatego warto wybierać pożywienie o jak najwyższej zawartości mięsa oraz bez zawartości zbóż, których kociaki nie są w stanie strawić. Karmy Brit z serii Care to wysokobiałkowa opcja z łatwiej przyswajalnym grochem i ciecierzycą w składzie, wzbogacona do tego dodatkami mineralnymi i witaminowymi. W ofercie znajdują się również diety mono, dla kociąt, kastratów czy kotów nerkowych.

Karmy Brit

Karma Brit to przede wszystkim możliwości dla posiadaczy psów oraz kotów, ale nie tylko. To także odpowiednio zbilansowane mieszanki dla gryzoni, które dzięki nim rosną zdrowe i żyją szczęśliwiej niż w przypadku karmienia ich najtańszymi miksami z marketów, co do których często nie wiadomo nawet, jaki konkretnie mają skład. Niezależnie jednak od tego, dla jakiego zwierzęcia ma być przeznaczona karma, ta spod szyldu Brit oferuje jakość w naprawdę przyzwoitej cenie. Pozwala to nakarmić czworonożnego przyjaciela w sposób zgodny z jego potrzebami, jednocześnie nie drenując nadmiernie własnego portfela.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Karma mokra dla kota
Koty są znane z tego, że piją stosunkowo mało wody, co może...
Opieka nad zwierzętami
Opieka nad zwierzętami wiąże...
sucha karma dla psów
Nie ma wątpliwości, że wybór odpowiedniej karmy dla naszego...
karma dla psa małej rasy
Wybór odpowiedniej karmy dla psa małej rasy może być...
karma mokra dla psa
Jak odpowiednio karmić swojego psiaka? – Poznaj pełn...