Menu
Polska Bezgotówkowa

Poznaj Program Polska Bezgotówkowa!

Jeśli prowadzisz punkt usługowo-handlowy i chcesz poprzez wprowadzenie innowacji zagwarantować swoim klientom najwyższy poziom to program Polska Bezgotówkowa jest właśnie dla Ciebie.

Program Polska Bezgotówkowa

W lipcu 2017 roku z inicjatywy Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, Visa oraz Mastercard została powołana do życia Fundacja Polska Bezgotówkowa. Jej zadaniem jest rozpowszechnianie obrotu bezgotówkowego oraz rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. Na początku roku 2018 ruszył natomiast Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Kierowany do mikro i małych przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim klientom płatności bezgotówkowe. Więcej informacji na temat Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa oraz rozwoju transakcji bezgotówkowych w Polsce znajdziesz na stronie  https://bezgotowki.pl/

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego – co i dla kogo? 

Na co możesz dokładnie liczyć jako przedsiębiorca? Jeśli prowadzisz punkt usługowo-handlowy pewnie spotkałeś się z przypadkiem, że klient rezygnował ze względu na brak możliwości – płatności kartą płatniczą. Dzięki wsparciu możesz wdrożyć tę innowację i co najlepsze fundacja pokryje koszty związane z zakupem terminala płatniczego, ale i koszty obsługi płatności bezgotówkowych przez 12 miesięcy. Rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce trwa w najlepsze, dlatego bardzo ważne, abyś dostosował się do panujących wymogów rynkowych. Umożliwienie swoim klientom transakcji bezgotówkowych to spore ułatwienia dla Twoich aktualnych klientów oraz szansa na pozyskanie nowych.

Statystyki płatności bezgotówkowych 

eService badanie pokazuje, że Polacy (ponad 50% respondentów) coraz częściej jako preferowaną metodę płatności wybierają płatności bezgotówkowe. Dlatego też skorzystanie z Programu Polska Bezgotówkowa gwarantuje Ci innowację w biznesie. Czyli rozwiązanie, jakim jest transakcja bezgotówkowa (karta płatnicza, płatności mobilne, płatność telefonem). Już dziś zainteresuj się Programem Polska Bezgotówkowa i do stosuj swój punkt handlowo-usługowy do potrzeb rynkowych. Płatności bezgotówkowe stają się nieodzowną częścią każdego biznesu, a dzięki Programowi Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego umożliwienie tego swoim klientom nigdy nie było tak łatwe.

Jedna odpowiedź do “Poznaj Program Polska Bezgotówkowa!”

  1. Terminalizacja pisze:

    Pełna oferta w ramach fundacji Polska Bezgotówkowa na stronie. terminalizacja.eu

    Szybka oferta i najszybsza instalacja w Polsce a po roku najniższa prowizja.

    Co 3 terminal zainstalowany w ramach fundacji to nasz terminal – dlaczego? Jesteśmy najtańsi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021