Hotel DoubleTree by Hilton Wrocław prawie gotowy

Opublikowano: 4 maja 2016

Trwają ostatnie prace w DoubleTree by Hilton Wrocław. Hotel zajmie 5 kondygnacji unikatowego kompleksu OVO Wrocław. Na elewacji budynku zakończono montaż białego Corianu, który podkreśla nowoczesność i dynamiczny charakter budowli. Na zewnątrz zakończyła się również instalacja małej architektury i sadzenie zieleni w patio. Hotel powita swoich pierwszych gości już w lecie 2016

DoubleTree by Hilton to marka należąca do sieci Hilton Worldwide, wiodącej w branży hotelarskiej na świecie i posiadającej ponad 4 600 hoteli, co przekłada się na ponad 758 000 pokoi w 100 krajach i regionach. W Polsce marka obecna jest w Warszawie, Krakowie i Łodzi. W stolicy Dolnego Śląska hotel powstaje w wielofunkcyjnym kompleksie OVO Wrocław – wizjonerskiej koncepcji prestiżowej pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture. Obiekt znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Podwale. Od wrocławskiego Rynku i Ostrowa Tumskiego dzieli go zaledwie kilka minut spacerem.

Hotel zajmuje łącznie 5 kondygnacji. Znajdzie się w nim 189 stylowych pokoi i apartamentów – w tym Apartament Prezydencki z atrakcyjnym widokiem na Park Słowackiego – oraz Executive Lounge. Na parterze będą zlokalizowane recepcja, lobby oraz przyciągająca nastrojową atmosferą OVO restauracja i bar z otwartą kuchnią typu „live cooking”, oraz patio, które będzie otwarte dla mieszkańców Wrocławia. Parter to również specjalnie przygotowana przestrzeń dla biznesu – siedem sal konferencyjnych przyjmie jednorazowo nawet 200 osób. W zależności od potrzeb będzie je można różnie zaaranżować, dzięki mobilnym ścianom.

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Jesteśmy dumni, że mamy grono stałych gości, któ...
Ruszyła szeroka kampania reklamowa prestiżowego Hote...