Hotel SKAL

Hotel SKAL – Udany relaks dla wymagających

Opublikowano: 27 października 2019

Zgrany zespół to cel, który mamy zawsze przed sobą, a cele, jakie z nim realizujemy, stają się przyjemnością – mówi Stanisław Dubrow, właściciel firmy KLEWER GROUP zarządzającej hotelem SKAL****

Hotel SKAL ma wprost wymarzoną lokalizację – 150 m od morza. Co jeszcze decyduje o tym, że jest idealnym miejscem do wypoczynku?

Stanisław Dubrow, właściciel firmy KLEWER GROUP

Stanisław Dubrow, właściciel firmy KLEWER GROUP

Stanisław Dubrow – Hotel SKAL to nowa inwestycja, nowoczesne wnętrza, przestronne komfortowe pokoje i apartamenty. Wyśmienita kuchnia i własna cukiernia. Personel hotelu dba o każdy szczegół, aby pobyt gości był zawsze tym wymarzonym wypoczynkiem. Nie bez znaczenia jest również cicha i spokojna okolica hotelu. W jedną stronę jest blisko do centrum Ustronia Morskiego, w drugą wystarczy kilka kroków, by dotrzeć do parku i dużego terenu leśnego. Ścieżki rowerowe przy brzegu morza prowadzą do Kołobrzegu i w stronę Mielna. W bliskiej okolicy Hotelu SKAL dostępny jest kompleks wodny z basenem sportowym, rekreacyjnym. Są tu również korty tenisowe oraz boiska do piłki ręcznej i koszykówki. Najważniejszy punkt wypoczynku nad morzem stanowi piaszczysta plaża, na której słychać tylko szum morza.

Do kogo w głównej mierze skierowana jest oferta hotelu? Czy zadowolone będą zarówno rodziny z dziećmi, jak i klienci biznesowi, dla nich tez jest dużo atrakcji.

Stanisław Dubrow – Oferty hotelu z zabiegami spa dedykowane są dla osób wymagających profesjonalnej obsługi, relaksu, wyjątkowego menu i dbałości o szczegóły. Przestronne, klimatyzowane pokoje zapewniają komfort podczas wyjazdów biznesowych, szkoleniowych, a szczególnie rodzinnych, z dziećmi.

Jaka strategia rozwoju jest panu najbliższa w zarządzaniu hotelem i czego dotyczą najbliższe plany?

Stanisław Dubrow – Czasami lokalizacja jest głównym oparciem biznesu dla hotelu, innym razem dojazd, a niejednokrotnie pogoda, ale zawsze istotnym jest dobry plan dla obiektu i jego realizacja, jak również konsekwencja w działaniu, wspieranie pracowników w rozwoju zawodowym. Ważne czynniki to wyprzedzanie oczekiwań gości, ich wyjątkowo dobra obsługa w hotelu, reklama. Budujemy hotele, opracowujemy oferty, obliczamy koszty i korzyści z nich płynące, liczymy na dobry personel. Zgrany zespół to cel, który mamy zawsze przed sobą, a cele, jakie z nim realizujemy, stają się przyjemnością. W najbliższym czasie planujemy rozbudowę Hotelu**** SKAL o kolejne 55 pokoi, basen, nową strefę saun, ściankę wspinaczkową i sale konferencyjno-bankietowe. Wyjątkowym punktem będzie kawiarnia z lokalizacją na piątym piętrze, z widokiem w stronę zachodu słońca.

Rozmawiała Marlena Szczęsna

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Jesteśmy dumni, że mamy grono stałych gości, któ...