Luksusowa Marka Roku 2021

Opublikowano: 18 lipca 2022

Statuetki Luksusowej Marki roku 2021 zostały już rozdane! To kolejne, dwunaste spotkanie liderów biznesowych z sektora premium, którzy w tym roku mogli cieszyć się swoją wzajemną obecnością w plenerze, w malowniczej okolicy nieopodal Rezydencji Pujszany.

Luksusowa Marka Roku, to wyróżnienie usług, marek oraz produktów klasy premium, corocznie przyznawane najwybitniejszym, najbardziej prestiżowym Polskim jak i zagranicznym firmom. Gospodarzem spotkania oraz pomysłodawcom eventu jest Mariusz Pujszo.

Pujszo to polski aktor, reżyser, producent filmowy i scenarzysta. Organizował również inne znane wydarzenia, takie jak Gala Osobowości i Sukcesy Roku oraz Gala Optymista Roku. Jest wydawcą i naczelnym redaktorem magazynu Osobowości i Sukcesy. Założył również Fundację Jestem Optymistą i stworzył święto o takiej samej nazwie.

Podczas uroczystej gali rozdania nagród, która miała miejsce w sobotę 26 czerwca wręczono statuetki:

  • Luksusowej Marki Roku 2021,
  • Luksusowego Produktu Roku 2021,
  • Najwyższej Jakości Roku 2021.
  • Twórcy Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych Roku 2021.

Ta prestiżowa, coroczna impreza jest doskonałą okazją do nawiązania nowych, owocnych kontaktów z osobistościami z branży. Co więcej, biznesmeni i biznesmenki mają okazję do promowania swojej marki oraz wymieniania się spostrzeżeniami i opiniami. Wyróżnione firmy, produkty i usługi z klasy premium charakteryzują się niezawodną jakością, innowacyjnością oraz unikatowością. Przyznanie statuetki pozwala na szerszą reklamę pod logiem Luksusowej Marki Roku. Nagrodzona firma zdobywa większe uznanie i poklask wśród kontrahentów oraz klientów, a dodatkowo wzbudza zaufanie, co pozwala na dalszy rozwój w branży.

Do tej pory docenionych zostało już wiele marek takich jak: Deutsche Bank, Volvo, Dr Irena Eris, Eva Minge, Hotel Mikołajki, Nobu Hotel Warsaw, Ankol Poland, Zepter International Poland Sp. z o.o., Hotel Heron, FAME MMA, Gazeta.pl, Polsat Cafe, Christian Lauren, Eveline Cosmetics, Dorota Goldpoint, La Vie Skin, Winnica Zamojska, DeVu Diana Walkiewicz, Quantum Instytut Holiday Park & Resort, Zdrovit oraz Kinder Hop i wiele innych.

Natomiast nagrodę Twórczy Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych otrzymali m.in. Maciej Zień, Agnieszka Zydroń, Dariusz Surynt, Piotr Pilch, Beata Drzazga, Jarosław Chrobociński, Marcin Paździor i wiele innych osobistości.

Plenerowe rozdanie statuetek 2021

W tym roku impreza odbywała się od 25 do 27 czerwca w okolicach Rezydencji Pujszany. W poprzednich latach natomiast goście spotykali się w Zamku w Janowie Podlaskim. Niestety, w 2020 roku gala nie mogła zostać przeprowadzona w taki sam sposób jak w poprzednich latach, ze względu na pandemię, która opanowała świat.

Obecnie polskich i zagranicznych gości zaproszono na wydarzenie plenerowe, które miało miejsce w pięknej i malowniczej okolicy na terenie Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego. Cały event odbył się z zachowaniem wszystkich obowiązujących środków ostrożności oraz zaleceń sanitarnych.

Gala Luksusowa Marka Roku, to jedyna w Polsce taka impreza, która pozwala spotkać się w tym samym miejscu osobistościom z sektora premium i liderom biznesowym nie tylko z naszego kraju, ale i z całego świata. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością. Każdego roku przyznawane są statuetki, które pozwalają docenić działania marki, a świetnym urozmaiceniem gali 2021 było zorganizowanie jej w plenerze.

Już 22 listopada 2021 odbędzie się następna gala ,,Luksusowej Marki Roku’’. Tym razem zapraszamy liderów biznesowych związanych z sektorem Premium. Już od samego rana będą trwać Targi Luksusu, spotkania, pozwalająca na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a zwieńczeniem całego eventu będzie rozdanie statuetek ,,Luksusowej Marki Roku 2021”

Dowiedz się więcej o nadchodzącej gali!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Gala Wiktoria 2023
Już po raz 26. elitarna grupa przedsiębiorców został...
Beata Drzazga
Beata Drzazga - wizjoner, przedsiębiorca i...
Beata Drzazga
W Polsce rosnącym powodzeniem cieszą się zjazdy młodych ludz...
BEATA DRZAZGA
Podczas uroczystej Gali Osobowości i Sukcesy - statuetkę WYB...
Beata Drzazga
Beata Drzazga – business advisor, założyciel naj...