Manor House

Manor House SPA wśród najlepszych hoteli SPA

Opublikowano: 10 grudnia 2018

Kompleks hotelowy Manor House SPA znalazł się w ścisłej czołówce prestiżowego konkursu magazynu Gala. Już po raz drugi został wybrany do finałowej szóstki Gala Beauty Stars w kategorii najlepszy hotel SPA w Polsce.

Uroczysta Gala odbyła się w warszawskim hotelu Regent, prowadzili ją Anna Zejdler-Ibisz – Redaktor Naczelna magazynu Gala oraz znany dziennikarz telewizyjny Bartłomiej Jędrzejak. Galę swoją obecnością zaszczyło wiele gwiazd, w tym Monika Richardson-Zamachowska, Karolina Nowakowska i Magdalena Pieczonka – obok Zosi Ślotała i Anny Skura – ambasadorka tegorocznego plebiscytu Gala Beauty Stars. Wieczór uświetnił koncert Katarzyny Cerekwickiej, a także energetyczny recital Olgi Barej w DJ-ejskiej oprawie muzycznej.

Najlepsi z najlepszych

Magazyn Gala organizuje cyklicznie ten opiniotwórczy plebiscyt w celu wytypowania najbardziej wartościowych adresów urodowych oraz wspierania rozwoju branży beauty w Polsce. „Misją jest promowanie najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa, zaufania oraz wyjątkowej opieki nad klientem”. W skład kapituły, która wyróżnia „wyjątkowe i godne polecenia miejsca” weszli przedstawiciele Burda Media Polska, zaś w Jury zasiadali niezależni eksperci z poszczególnych kategorii.

W tegorocznej edycji konkursu Gala Beauty Stars nagrody były przyznawane w pięciu kategoriach: gabinety stomatologiczne, gabinety medycyny estetycznej, salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne & Day SPA oraz hotele SPA. Finaliści zostali wybrani głosami swoich klientów oraz czytelników magazynu Gala i użytkowników portalu gala.pl. Następnie najlepsze wytypowane w głosowaniu hotele były poddane ocenie jury konkursu, które brało pod uwagę m.in. wyniki audytu przeprowadzonego przez tajemniczego klienta.

Czytelnicy wytypowali laureatów

 „W imieniu całego zespołu Manor House SPA dziękuję wszystkim naszym klientom i czytelnikom Gali za każdy oddany na nas głos. Nagrody mobilizują do dalszej pracy, a ta jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ docenili nas zarówno Klienci, jak i czytelnicy prestiżowych magazynów, a także eksperci w branży. To wyjątkowe wyróżnienie jest najlepszym potwierdzeniem, że warto konsekwentnie iść drogą, którą obraliśmy – tworzenie miejsca błogiego relaksu i dobrej energii, enklawy dla dorosłych, hotelu przyjaznego weganom i alergikom oraz jedynego w swoim rodzaju Biowitalnego SPA – mówi Grażyna Wrona, Prezes hotelu Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach.

Manor House

Manor House SPA – liderem rynku turystycznego

Manor House SPA od lat kreuje trendy na polskim rynku SPA&Wellness, czego potwierdzeniem są najlepsze miejsca w branżowych rankingach
i międzynarodowe nagrody. Kompleks hotelowy obecnie posiada tytuł Najlepszego polskiego hotelu SPA dla Dorosłych – Perfect SPA for Adults w konkursie Perfect SPA Awards 2017. Manor House SPA jest pierwszym hotelem w Polsce, który ograniczył dostęp dzieci, uzyskał również 5 miejsce
w pierwszym rankingu Best SPA Hotels in Poland. Na swoim koncie na też tytuł Najlepsze Health&Anti-Aging SPA, które zdobył w konkursie Prestige SPA Awards 2018.

Posiada także Złoty Standard w Obsłudze Gości, Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 2017 (nagroda jest przyznawana firmom i ich szefom, którzy kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu), prestiżowe godło Eko-Inspiracja 2017 w kategorii Wypoczynek. Ponadto jest jednym z nielicznych polskich hoteli, który przeszedł rygorystyczną certyfikację Europejskiego Centrum Badań Alergii i uzyskał międzynarodowy znak jakości ECARF zyskując tym samym prawo do posługiwania się certyfikatem „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”.

Co ważne, jako hotel przyjazny weganom już od pięciu lat jest nagradzany „symbolami Vivy” przez Fundację Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i magazyn VEGE. Tegoroczny certyfikat przyznano za „prowadzenie hotelu Manor House SPA, a w szczególności za bufet śniadaniowy
i restaurację z menu dla wegan oraz firmowe wegańskie zabiegi na twarz, biust i ciało”.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Wypoczynek z dala od cywilizacji, ale w luksusowych...
EKUZ
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Prezent na Walentynki
Walentynki – jedni je uwielbiają, inni nie znoszą. Nie zmien...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...
wycieczki po Europie
Lato to czas, gdy Europa rozkwita pełnią swojego piękna, a p...