Termy BUKOVINA

Przegląd pakietów VIP w Termach BUKOVINA. Wybierz najlepszą opcję.

Opublikowano: 31 stycznia 2024

Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luksusu w atrakcyjnej cenie, to mamy dla Ciebie interesującą propozycję. Koniecznie zaplanuj sobie czas na odwiedzenie Term BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. To nie tylko kompleks basenowy zasilany wodą termalną, ale także centrum błogiego relaksu, o czym możesz się przekonać wykupując jeden z dostępnych pakietów VIP.

Są to specjalne bilety wstępu dedykowane tym, którzy pragną spędzić cały dzień w niezwykle komfortowych warunkach, gwarantując sobie szybkie naładowanie baterii. W tym artykule przybliżamy poszczególne pakiety VIP w Termach BUKOVINA.

Pakiet VIP

Wybierając ten podstawowy pakiet w ofercie Term BUKOVINA, otrzymujesz:

  • Jednorazowy, całodniowy dostęp do strefy basenowej Term BUKOVINA;
  • Możliwość nieograniczonego korzystania z basenów termalnych i tężni z solą rabczańską;
  • Dostęp do szafki VIP z szlafrokiem i ręcznikiem;
  • Zestaw wyselekcjonowanych kosmetyków w prezencie (żel pod prysznic, szampon, balsam do ciała i czepek kąpielowy);
  • Butelkę 0,5 litra wody mineralnej.

Jeśli chcesz urozmaicić swoją wizytę w Termach BUKOVINA w ramach pakietu VIP, to skorzystaj z możliwości zakupu jednorazowego wejścia do Strefy Saun za jedynie 29 zł.

Pakiet VIP BRONZE

Ten pakiet oferuje dokładnie te same korzyści, co pakiet VIP, z dodatkowym jednorazowym wejściem do Strefy Saun Term BUKOVINA w cenie.

Pakiet VIP SILVER

To świetna propozycja dla miłośników sauny, którzy pragną przetestować różne jej rodzaje – w tym saunę fińską, łaźnię parową, kabinę na podczerwień czy Lakonium (saunę łączącą cechy sauny suchej i mokrej, zapewniającą jednocześnie unikalne doznania towarzyszące aromaterapii i muzykoterapii).

W ramach tego pakietu otrzymasz wszystkie opisane wcześniej korzyści, wraz z nieograniczonym dostępem do Strefy Saun oraz możliwością zamówienia zimnego napoju bezalkoholowego, kawy, herbaty i deseru.

Pakiet VIP GOLD

To najbardziej ekskluzywna oferta, która powinna zainteresować osoby bezkompromisowo podchodzące do swojego komfortu i chcące naprawdę solidnie wypocząć podczas dnia spędzonego w Termach BUKOVINA.

Pakiet zapewnia nieograniczone korzystanie ze strefy basenowej, tężni z solanką rabczańską, jednorazowe wejście do Strefy Saun, dostęp do szafki VIP oraz częściowy masaż w ramach biletu GOLD. Dodatkowo otrzymujesz możliwość jednorazowego zamówienia zimnego napoju, kawy, herbaty oraz obiadu dnia w restauracji na terenie strefy basenowej.

Garść informacji praktycznych

Jeśli jeden z pakietów VIP w Termach BUKOVINA przypadł Ci do gustu i planujesz już spędzić relaksujący dzień w tym nowoczesnym kompleksie np. we dwoje, to zapoznaj się jeszcze z kilkoma praktycznymi informacjami:

  • Wykupując pakiet VIP w wariancie BRONZE, SILVER lub GOLD, otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie zabiegi oferowane przez Wellness BUKOVINA.
  • Strefa Saun Term BUKOVINA jest strefą nagości(obiekt promuje zasady poprawnego saunowania), dlatego pakiety VIP BRONZE, SILVER oraz GOLD są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.
  • Przy zakupie dowolnego pakietu VIP otrzymasz również bezpłatne miejsce parkingowe.
  • Każdy z pakietów można wykupić onlineza pośrednictwem strony internetowej Term BUKOVINA.

Bardziej szczegółowe omówienie pakietów VIP dla gości Term BUKOVINA znajdziesz w artykule na stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/termy-bukovina-poznaj-nasze-pakiety-vip.

Gdzie znajdują się Termy BUKOVINA?

Termy BUKOVINA to współczesny symbol Bukowiny Tatrzańskiej, urokliwej góralskiej wsi, jednej z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Ten nowoczesny, komfortowy kompleks basenowy sąsiaduje z terenami Tatrzańskiego Parku Narodowego, jest otoczony przez przepiękne lasy reglowe, które można podziwiać np. wypoczywając w całorocznych basenach zewnętrznych.

Termy są zasilane wodą termalną pozyskiwaną z ujęcia na głębokości 2400 metrów, która jest wodą siarczanowo-sodowo-wapniową, siarczkową i fluorkową, o bardzo wysokiej mineralizacji wynoszącej 1593,2 mg/dm3. Zawiera 28 najważniejszych składników mineralnych, takich jak potas, magnez, żelazo, chrom, siarka, krzem, mangan, selen, lit, wapń, sód, a także składniki specyficzne, czyli siarkę dwuwartościową i fluorki.

Magnesem przyciągającym do term jest moc atrakcji dla gości w każdym wieku, by wymienić tylko strefę Dzieci i Młodzieży z zjeżdżalniami i siatką do wspinaczki wodnej, strefę relaksu z saunami suchymi, łaźniami parowymi, kabinami na podczerwień czy Lakonium (specjalna sauna łącząca cechy sauny suchej i mokrej) oraz wspomnianą strefę zabiegową Wellness BUKOVINA.

Ze wszystkimi atrakcjami Term BUKOVINA zapoznasz się na stronie internetowej kompleksu, na której możesz od razu kupić bilety online, unikając tym samym kolejek do kasy – termybukovina.pl.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Sezon turystyczny startuje lada moment! Planujesz we...
Perfect SPA Awards 2024
Zorganizowana w warszawskim hotelu Sheraton Grand Wa...
Wypoczynek z dala od cywilizacji, ale w luksusowych...
Prezent na Walentynki
Walentynki – jedni je uwielbiają, inni nie znoszą. Nie zmien...
wycieczki po Europie
Lato to czas, gdy Europa rozkwita pełnią swojego piękna, a p...