Menu

Nietuzinkowy prezent dla ukochanej osoby

Kupując prezent dla ukochanej osoby, chcemy, by była z niego zadowolona. Czasami jednak, mimo starań i chęci, nie mamy pomysłu na upominek. Warto wówczas pomyśleć o czymś nieoczywistym i oryginalnym, co zaskoczy odbiorcę.

Platforma z upominkami

Doskonałym sposobem na znalezienie nietuzinkowego prezentu, jest skorzystanie z platformy. Na tego rodzaju stronie internetowej znajduje się mnóstwo inspiracji i pomysłów na upominek. Wystarczy podać miasto realizacji bonu. Usługa działa w wielu miastach Polski m.in.: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Poza miejscem, warto również sprecyzować dla kogo szukamy prezentu. Strony filtrują oferty według kategorii np. „dla niej”, „dla niego”, „dla dwojga”, „dla mamy” czy „dla taty”. Można tam znaleźć różnego typu atrakcje – wizyty w SPA, aktywności sportowe (lot balonem, przejazdy quadami, lot samolotem czy skok na bungee), kolacje dla dwojga, kursy gotowania, degustacje wina, albo zajęcia baristyczne. Na stronie znajduje się wiele inspiracji, które podzielono na kilka kategorii. Każdy zainteresowany z pewnością znajdzie tam coś dla siebie i osoby, którą chce obdarować.

Poczta kwiatowa

Niebanalnym prezentem okazują się również kwiaty, a właściwie sposób ich doręczenia. Doskonałym pomysłem jest wysłanie ukochanej osobie bukietu ulubionych, pachnących kwiatów. Taki upominek z pewnością zaskoczy adresata i wywoła uśmiech na jego twarzy. Przykładem firmy, która doręcza kwiaty jest: kwiatowadostawa.pl. Przedsiębiorstwo proponuje różne bukiety i kosze delikatesowe. Na stronie znajdują się szczegółowe kategorie z okazjami, dzięki czemu można szybko znaleźć pasującą kompozycję kwiatową. Oczywiście istnieje też możliwość wykreowania bukietu według własnego pomysłu.

Weekendowy wyjazd

Świetnym prezentem jest również weekendowy wyjazd, podczas którego można odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy. Wybierając się z drugą połówką można zdecydować się na romantyczny pobyt w SPA, albo kurorcie z pięknymi widokami. Bardzo często osoby, które pragną się zrelaksować, wybierają hotele i schroniska w górach. Kontakt z naturą sprzyja wyciszeniu i oderwaniu się od obowiązków. Alternatywą jest oczywiście wycieczka objazdowa, krajoznawcza podczas której zwiedzimy interesujące zakątki Polski, albo świata. Warto poszukać atrakcji blisko swojego miejsca zamieszkania. Nierzadko jest tak, że odwiedzamy miasta oddalone o kilkaset kilometrów, nie zwracając uwagi na dobrodziejstwa swojego regionu. Wybierając wspólny wyjazd warto pomyśleć o komfortowym miejscu noclegowym i sprawdzić dostępne w rejonie atrakcje.

Jak widać, prezent dla ukochanej osoby nie musi opierać się na znanych i często wykorzystywanych pomysłach jak książka, perfumy czy biżuteria. Oczywiście każdy upominek, który pokazuje nasze starania jest niezwykle ważny. Warto jednak pomyśleć o ciekawych inspiracjach i alternatywach dla sprawdzonych pomysłów. Zaskoczenie adresata jest nieocenioną reakcją, którą z pewnością zapamiętamy na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023