Pokaz mody „Nowoczesność lata 50. i 60.”

Opublikowano: 4 grudnia 2017

Już 4 grudnia w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się wyjątkowy pokaz mody „Nowoczesność lata 50. i 60.” Będzie to prezentacja wieczorowych kreacji stworzonych przez polskich projektantów mody.

Kreacje zostaną wylicytowane podczas cichej aukcji. Pokaz mody organizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciele MNW. Podczas wieczoru zobaczymy kreacje: BOHOBOCO, Łukasza Jemioła, Ani Kuczyńskiej, Lidii Kality, Marlu, MMC, Tomasza Ossolińskiego, Paprocki&Brzozowski, Weave, oraz Macieja Zienia. Pokaz realizuje Katarzyna Sokołowska.

Pokaz jest zapowiedzią II Balu Dobroczynnego, który odbędzie się 12 lutego 2018 r. w Muzeum Narodowym w Warszawie. Dochód z cyklu wydarzeń zostanie przekazany na rzecz muzeum.

Partnerzy pokazu: Muzeum Narodowe w Warszawie, Apart, Alesandro International, Irana Eris, Cisowianka. Patroni medialni: TVN, Chili Zet, Onet, VIVA, VIVA Moda, Harper’s Bazaar, Higliving, „Magazyn VIP”, Artinfo.pl, „ELLE”, „Gala”.

Stowarzyszenie „Przyjaciele MNW” tworzy społeczność przyjaciół zaangażowanych w życie Muzeum Narodowego w Warszawie. Do zadań stowarzyszenia należy inicjowanie i realizacja projektów popularyzujących MNW oraz zbieranie funduszy na wspieranie działalności programowej Muzeum i jego oddziałów.

Aktywne uczestnictwo przyjaciół w wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenie i muzeum pozwala pogłębić wiedzę o sztuce i kulturze oraz łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wspólny wysiłek na rzecz MN przynosi satysfakcję z udziału w tworzeniu ważnej i ponadczasowej instytucji narodowej. Szczególne miejsce stowarzyszenia w relacjach z muzeum pozwala na udział w wyjątkowych spotkaniach z kuratorami, konserwatorami, dyrekcją, a także gośćmi muzeum.

Fot. archiwum organizatora

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Artyści dzieciom
Golina k/Jarocina to miejsce wyjątkowe, od...
Deni Cler
7 września br., w budynku...
Art In Culture
Art In Culture to multidyscyplinarne wydarzenie arty...
W minimalistycznej przestrzeni domu aukcyjnego DESA Unicum w...
Europejski Festiwal Smaku
Europejski Festiwal Smaku to jeden z największych ev...