przyczepy samochodowe

Przyczepy samochodowe i lawety specjalne

Opublikowano: 18 marca 2021

Oferta rynkowa jest na tyle bogata, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie renomowanych producentów znajdują się platformy mobilne, które zapewniają bezpieczny transport sprzętu budowlanego, maszyn rolniczych oraz przedmiotów wielkogabarytowych. Przyczepy towarowe, samochodowe i specjalistyczne profesjonalnych firm są trwałe, wytrzymałe na intensywne użytkowanie oraz odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Konstrukcje o podwyższonej wytrzymałości nadają się także do przewozu różnego rodzaju materiałów budowlanych.

Lawety pod agregat i kontener

Na polskim rynku znajduje się szeroki wybór przyczep odpowiednich do przewozu aut, motocykli, czy quadów. Uniwersalne lawety są bardzo stabilne podczas jazdy, a także pozwalają na wygodny załadunek sprzętu rolniczego i ogrodniczego. W większości przypadków mają możliwość regulacji szerokości rozstawienia najazdów ładunkowych. W ofercie wielu firm znajdują się również przyczepy typu kiper, koparka, pod agregat czy kpontener. Polecanym producentem platform do przewozu różnych ładunków oraz maszyn jest Besttrailers.

Fabrycznie nowa przyczepa przeznaczona do przewozu agregatów prądotwórczych została wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości i objęta roczną gwarancją producenta. Laweta z DMC 1500 kg jest wyposażona w 2 osie ALKO/ KNOTT oraz koła 14’’. Powierzchnia ładunkowa w takiej platformie mobilnej wynosi 3,0 x 1,5 m. Laweta jest dostępna w bardzo korzystnej cenie u znanego producenta przyczep Besttrailers.

Przyczepy samochodowe

Kierowcom z prawem jazdy kat. B przyda się platforma mobilna z DMC 750 kg, która występuje w wersji jedno- lub dwuosiowej. Produkcja przyczep samochodowych Besttrailers opiera się na wykorzystaniu dobrej klasy materiałów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje także dbałość o nawet najmniejszy szczegół. Najbardziej polecane są modele typu BC Majster czy SIMPLE/ Hochlader, które zostały wyposażone w wodoodporną sklejkę antypoślizgową oraz uchwyty ładunkowe.

Osoby zainteresowane zakupem takich przyczep samochodowych mają do wyboru wersje z plandeką płaską typu „czapka” lub ze stelażem z poprzeczkami drewnianymi. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również lawety wykonywane na specjalne zamówienie klienta. To idealne rozwiązanie dla firm, które prowadzą różnego rodzaju działalność, na przykład zajmują się sprzedażą owoców i warzyw czy usługami gastronomicznymi. Szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych przyczep samochodowych i specjalnych dostępne są na http://besttrailers.eu/!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *