Yuniversal Podlaski

Yuniversal Podlaski – wymarzone „M” z Pięknej 3

Opublikowano: 30 listopada 2017

Spółka Yuniversal Podlaski kończy rok z dodatnim bilansem. Świadczy o tym nie tylko jej kondycja finansowa, ilość sprzedanych mieszkań i prowadzonych inwestycji. Dowodem tego jest też statuetka Firma VIP-a 2017, którą podczas niedawnej gali odebrał jej prezes Antoni Piekut.

 

Białostocki Yuniversal Podlaski kontynuuje tradycje spółki Wersal Podlaski, która działa na rynku od ćwierćwiecza. Łączy je osoba Antoniego Piekuta – człowieka, który najpierw był współwłaścicielem Wesalu, a potem założył Yuniversal. Jego biznesowe doświadczenie, w tym czteroletni pobyt w Stanach Zjednoczonych, sprawiło, że Yuniversal szybko zyskał opinię solidnego gracza na rynku deweloperskim. Prezes stworzył zespół specjalistów doskonale obytych z tajnikami budownicwa, czego konsekwencje widać na każdym kroku.

 

Yuniversal Podlaski

 

Firma spełnia marzenia Polaków o własnym „M” w kilku miastach Polski. Najwięcej inwestycji prowadzi w Warszawie i Białymstoku, ale nie stroni też od mniejszych miejscowości, takich jak Ełk, Pruszków i Suwałki. Ich mieszkańcy mogą nabyć mieszkania funkcjonalne, wykonane z materiałów o wysokiej jakości, a do tego usytuowane w dogodnych lokalizacjach. Ci, którzy zdecydują się na nabycie lokalu „pod klucz”, mogą mieć pewność, że wnętrza spełnią ich oczekiwania i nie będą odbiegały od nowoczesnych trendów. – Specjalizujemy się w budownictwie jedno i wielorodzinnym, ale w ofercie mamy także lokale usługowe – mówi prezes Antoni Piekut.

 

Yuniversal Podlaski

 

Klienci, którym trudno podjąć ostateczną decyzję, spotkają się w firmie z profesjonalnym podejściem. Jej pracownicy odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania, doradzą, ale też znajdą takie rozwiązanie, które w pełni zaspokoi ich potrzeby. Elastyczność oferty to jeden z atutów Yuniversalu.

 

Yuniversal Podlaski

 

Walory działalności białostockiej spółki doceniają klienci i eksperci. Wyrazem zadowolenia tych pierwszych jest ilość nabytych przez nich mieszkań. Drudzy wyrażają je, przyznając firmie nagrody. Na jej koncie znajdują się już wyróżnienia: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku 2010, a 27 października dołączyła do nich statuetka Firma VIP-a 2017. Yuniversal Podlaski ma swoją siedzibę przy ul. Pięknej – oby był to zwiastun pięknej przyszłości, obfitej w sukcesy oraz zadowolenie nabywców mieszkań i tych, którzy je budują, a potem sprzedają.

Fot. Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *