aranżacje weselne

5 weselnych aranżacji, idealny ślub

Opublikowano: 25 sierpnia 2016

Jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka jest ślub. To właśnie w tym dniu przysięgamy swojej drugiej połowie miłość do końca życia i zmieniamy swój stan cywilny. Często tego typu wydarzenie w całym życiu już się nie powtórzy, z tego powodu pragniemy, aby było ono wyjątkowe. Oto 5 weselnych aranżacji, dzięki którym to będzie idealny ślub.

Kolorowe meble w sali weselnej

Jeżeli pragniemy urozmaicić nieco wygląd naszej sali weselnej, a przede wszystkim sprawić, aby była ona bardziej żywa oraz kolorowa, powinniśmy dużą uwagę skupić na krzesłach.

Warto pamiętać, iż to właśnie krzeseł na salach jest zazwyczaj najwięcej i najbardziej tego typu meble rzucają się w oczy. Jeżeli chcemy, aby wystrój był bardziej kolorowy, powinniśmy przede wszystkim porzucić białe nakrycia krzeseł na rzecz kolorowych tkanin. Dzięki temu całe pomieszczenie nabierze nowego charakteru, a tym samym my będziemy się lepiej czuć.

Atrakcyjne miejsce dla pary młodej

Niewątpliwie najważniejszymi osobami na weselu jest para młoda. Jeżeli chcemy to zaakcentować, warto postarać się o odpowiednią dekorację za siedzeniami świeżo upieczonych małżonków.

Obecnie bardzo modne są koronki. Jeżeli nie wiemy, na jaką dekorację się zdecydować, warto właśnie postawić na tego typu wzór. Również wielu dekoratorów wnętrz oprócz koronek często za parą młodą umieszcza bukiet kwiatów lub pojedyncze kwiaty, z których układane są serca. Warto pamiętać, iż dekoracja powinna stanowić jedynie atrakcyjne tło, aby nie przykuwała uwagi bardziej niż para młoda.

Moc kwiatów

Atrakcyjną weselną aranżacją są również kwiaty. Jednak nie takie, jakie znamy z tradycyjnych wesel. Obecnie już bardzo rzadko na stołach weselnych możemy znaleźć pojedyncze rośliny umieszczone w wazonach.

Aktualnie bardzo modne są kwiaty, które umieszczone są w sali zdawać by się mogło w zbyt dużej ilości. Jednak dzięki temu sala weselna nabiera zdecydowanie innego charakteru. Na stole pary młodej często umieszcza się szereg kwiatów, ułożonych w podłużnych donicach. Także wielu dekoratorów wnętrz decyduje się na położenie wielu wiązanek kwiatów, które tworzą przed młodymi małżonkami łąkę.

Także doskonałym sposobem na udekorowanie sali jest umieszczenie dużych wiązanek na stołach przed gośćmi weselnymi. Jednak jeśli na stołach nie ma zbyt wiele miejsca, także wielu dekoratorów wsadza kwiaty w dużych ilościach do wiader. W zależności od stylu, w jakim urządzona jest sala, wiele osób decyduje się także na kwiaty, które wykonane są z papieru. Więcej inspiracji możemy znaleźć na różnego rodzaju forach internetowych, przykładowo pod adresem https://slubi.pl/.

Romantyczne oświetlenie

Jedną z najważniejszych rzeczy na każdym weselu jest odpowiednie oświetlenie. To właśnie ono nadaje największy charakter temu pomieszczeniu gdy zajdzie słońce, a także oświetla najważniejsze elementy.

Jeżeli pragniemy, aby nasza sala weselna była urządzona w romantycznym stylu, powinniśmy nie tylko udekorować ją dużą ilością kwiatów. Warto także zatroszczyć się o odpowiednie oświetlenie, niekoniecznie to elektryczne. Doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zakup lampionów lub też świeczek. Możemy je ustawić nie tylko wokół parkietu, ale również na stołach.

Tematyczne wesele

Niewiele osób ma świadomość, ale obecnie wyprawiane są tak zwane tematyczne wesela. Zatem jeżeli romantyczne dekoracje ślubne nas nie przekonują i nie chcemy mieć zbyt wiele kwiatów na sali, możemy zdecydować się przykładowo na wesele w stylu rock’n’roll. Na rynku możemy dostać praktycznie wszystkie gadżety w tym stylu, między innymi zaproszenia oraz serwetki, a także zawieszki.

Coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie specjalnego przedsiębiorstwa, którego zadaniem jest zorganizowanie wspaniałego wesela. Warto pamiętać, iż wbrew pozorom organizacja wesela nie jest taka prosta. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego człowieka, z tego powodu warto zaufać jedynie doświadczonym profesjonalistom i zdecydować się na organizację wspaniałej uroczystości, korzystając z pomocy innych osób.

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
galanteria skórzana
Zakup akcesoriów skórzanych to inwestycja, która może przyni...
Italian Fashion, Dallas
Czy wiesz, że komfort fizyczny może istotnie wpływać na jako...
salon-fryzjerski
Marzysz o tym, żeby Twój sal...
fryzury ślubne
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
żakiety damskie
Krótkie żakiety damskie to jeden z najbardziej uniwersalnych...