Menu
dyktafon w opasce

Bezpieczny powrót do szkoły

Każdemu, nawet dzieciom i młodzieży należy zapewnić pewną dozę prywatności. Z drugiej strony zapracowani rodzice powinni w jakiś sposób kontrolować aktywności swojego dziecka – szczególnie w drodze do i ze szkoły, a także w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Nie każdy może dzwonić do dziecka co pół godziny, a nawet jeśli tak podobne zachowanie najczęściej spotka się z buntem młodego człowieka, który po porostu zaprzestanie odbierania telefonu czy SMS-ów. Ciekawym wyjściem z takiej sytuacji jest dyktafon zamaskowany w opasce. Modne smartwatche, wszelkiego rodzaju opaski sportowe na ręką mogą być wyposażone w funkcję dyktafonu, który dyskretnie nagra wszystkie odgłosy otaczające monitorowaną osobę.

Gdzie kupić dyktafon zamaskowany w opasce ?

To nietypowe urządzenie można zamówić w firmie Alfatronik.com.pl, która jest jednym z najlepszych na rynku dystrybutorem urządzeń szpiegowskich. Dyktafon zamaskowany w opasce sportowego smartwatcha to stosunkowo niewielki wydatek – rzędu 300-400 zł. Alfatronik.com.pl to firma innowacyjna, korzystająca z najnowszych osiągnięć techniki. Posiada w ofercie kilka tego typu dyktafonów różniących się wyglądem i dostępnymi funkcjami. Dyktafony te działają dyskretnie i nic nie wskazuje na to, że pełnią inną rolę niż modny sportowy zegarek lub opaska.

Jak działa dyktafon zamaskowany w opasce ?

Podstawową funkcją dyktafonu zamaskowanego w opasce jest nagrywanie dźwięku na wewnętrzną pamięć urządzenia. Czułość mikrofonu zapewnia zadowalającą jakość nagrania z odległości kilku metrów. Czas nagrania to zazwyczaj kilka godzin. Włączanie i wyłączanie urządzenia można dowolnie zaprogramować – na przykład w taki sposób żeby aktywowało nagrywanie w drodze do szkoły, wyłączało się na czas zajęć lekcyjnych i ponownie włączało na czas drogi powrotnej. Dane z dyktafonu mogą być w prosty sposób kopiowane na komputer lub inny nośnik, bez potrzeby wykorzystywania specjalnego oprogramowania. Dyktafon zamaskowany w opasce może często pełnić też inne funkcje – na przykład kamery rejestrującej w trybie ciągłym lub wykonującej zdjęcia w określonych odstępach czasu. Oprócz tego posiada normalne funkcje nie odróżniające go od innych opasek czy zegarków sportowych typu zegar, alarmy, stopery i tym podobne. Doskonały kamuflaż, dobra jakość nagrania i relatywnie niska cena to czynniki wskazujące na dyktafon ukryty w opasce jako idealne i nie rzucające się w oczy urządzenie do monitorowania aktywności dziecka poza szkołą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021