Bydgoski EBUD – budowanie z pomysłem

Opublikowano: 4 sierpnia 2016

Mija 25 lat od chwili, gdy pojawili się na budowlanym rynku. „Przemysłówka” w nazwie sugeruje, że zawsze byli – i nadal są – najlepsi w budownictwie przemysłowym. Ale bydgoski „EBUD” – bo o nim tu mowa – nie raz udowodnił, że potrafi zaskoczyć. Równie perfekcyjnie radził sobie z budową kompleksu edukacyjno-rekreacyjnego, rewaloryzacją zespołu pałacowo-parkowego, przystani jachtowej, budową typowej mieszkaniówki czy też szkoły wraz z przedszkolem

W minionych 25 latach „EBUD” zrealizował w sumie ponad 250 najróżniejszych obiektów, w tym sporo takich, o których do dziś mówi się z zachwytem nie tylko dlatego, że są ładne, lecz także dlatego, że były nowatorskie i piekielnie trudne w budowie. Przy realizacji tych projektów firma występowała zarówno jako generalny wykonawca, jak i członek konsorcjum lub też podwykonawca. Zarząd „Przemysłówki” zawsze sięgał po najlepsze wzorce, na bieżąco śledził wszystkie nowości w budownictwie i szybko adaptował je do swoich potrzeb oraz oczekiwań coraz bardziej wymagających inwestorów.

Stosowane przez „EBUD” nowoczesne rozwiązania technologiczne i techniczne oraz jakość wykonania prac potwierdzają, że dziś firma ma prawo w swojej ofercie informować potencjalnych inwestorów, że specjalizuje się nie tylko w budownictwie inżynieryjno-przemysłowym czy wojskowym, lecz także mieszkaniowym, użyteczności publicznej czy w renowacji i modernizacji zabytków.

Na pewno ważną informacją w takiej ofercie jest też potwierdzenie, że „EBUD” posiada certyfikat ISO oraz AQAP, jak też i to, że dla samodzielnych realizacji w zakresie budownictwa mieszkaniowego firma wyodrębniła spółkę zależną „Ebud-TBS”. Kto zaś uważa, że ważna w osiągnięciach firmy jest polska myśl techniczna, zapewne zwróci w tej ofercie również uwagę na to, że bydgoska spółka to w 100 proc. firma polska, od samego początku sprawnie zarządzana przez czterech współwłaścicieli.

Gdyby zaś ktoś jeszcze szukał potwierdzenia znakomitej jakości wykonawstwa i efektów dobrego zarządzania w nagrodach i wyróżnieniach, i tu znajdzie powody do satysfakcji. Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego uhonorował „EBUD” za zasługi dla województwa odznaką honorową, Bydgoszcz przyznała mu Medal Kazimierza Wielkiego, Olsztyn uznał rewitalizację Teatru im. Stefana Jaracza za Budowę Roku 2014, a w Zamku Królewskim w Warszawie przedstawiciel firmy odebrał statuetkę „Modernizacji Roku 2011” za rewitalizację terenów sportowych i modernizację przystani jachtowej w Bydgoszczy. Od roku 2011 „EBUD” posiada Złotą Odznakę dla Zbiorowości – za szczególne zasługi dla rozwoju budownictwa.

Udostępnij ten post:



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści