Menu

Kolejna edycja Arte Culinaria Italiana

XIII Konkurs Włoskiej Sztuki Kulinarnej „Arte Culinaria Italiana” odbędzie się w dniach 9–11 marca 2018 roku w Hotelu Blue Diamond Active SPA**** w Trzebownisku koło Rzeszowa.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie dwuosobowe ekipy kucharzy, a także sponsorów chętnych do zaprezentowania swoich produktów. W trakcie trwania konkursu dla profesjonalistów jak co roku do rywalizacji staną również zaproszeni celebryci – tym razem gwiazdy wystąpią w duetach.

W tegorocznym konkursie kucharze z Hotelu Blue Diamond uplasowali się na podium, zajmując III miejsce. Podczas przyszłorocznej edycji będą współorganizatorami i gospodarzami wydarzenia.

Blue Diamond Active SPA**** to nowoczesny hotel, który wyróżnia przede wszystkim oryginalna architektura oraz eleganckie, komfortowe wnętrza. Obiekt został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami, co tylko potwierdza jego zalety.

Hotel znajduje się zaledwie 5 minut jazdy od lotniska w Jasionce i 10 minut od centrum Rzeszowa. Blue Diamond Active SPA**** oferuje gościom jedyny w Polsce basen z wbudowanym drink barem, ekskluzywną strefę SPA & Wellness, bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne oraz liczne atrakcje dla całej rodziny. Wnętrza hotelu urządzone w wyrazistych barwach zostały zaprojektowane w taki sposób, by połączyć komfort wypoczynku z nowoczesnym designem.

W Strefie Relaksu goście mogą nieodpłatnie korzystać z unikalnego basenu z systemem hydromasaży i wbudowanym drink barem, kompleksu saun i łaźni, tepidarium oraz siłowni. Na tych, którzy chcą zadbać o urodę i dobre samopoczucie, czeka bogaty wybór zabiegów pielęgnacyjnych, rytuałów i masaży, a dla najmłodszych przygotowano Diamentowy Kącik Malucha, małpi gaj na świeżym powietrzu oraz brodzik ze zjeżdżalnią przy basenie.

Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów wydarzenia wraz z regulaminem konkursowym, a także zaprezentujemy sponsorów oraz patronów medialnych wydarzenia, wśród których znalazł się „Magazyn Vip”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023