Hotel OSSA

Konferencja idealna według Hotelu Ossa

Opublikowano: 29 grudnia 2016

Konferencja, zjazd firmowy, spotkanie biznesowe, szkolenie. Dla wielu wielu to bolesna konieczność przesiedzenia kilku godzin na nudnych wykładach czy zajęcia, bezproduktywne rozmowy, jedzenie bez smaku oraz dłużące się z bezczynności wolne godziny. Ale są też tacy, którzy wydarzenia te taktują, jako świetną okazję na wyrwanie się z rutyny pracy i codziennych obowiązków. To ci, którzy na wyjazdy biznesowe jeżdżą do Hotelu Ossa Congress&Spa

Hotel Ossa Congres&Spa to jedno z największych w Polsce centrów hotelarsko-kongresowych, mieszczące się w powiecie rawskim, w województwie łódzkim. Jego dogodne umiejscowienie w pobliżu drogi ekspresowej S8 sprawia, że w ciągu zaledwie godziny dotrzeć do niego mogą zarówno mieszkańcy Warszawy jak i Łodzi. A kiedy już przybędą na miejsce, będą pod wrażeniem tego, jak wiele możliwości i atrakcji oferuje hotel.

Ośrodek ten od lat specjalizuje się w obsłudze gości biznesowych – doświadczenie to widać doskonale w sposobie podejścia do wymagającego klienta. O jego wygody przede wszystkim dba zespół z Biznes Menadżerem na czele, którego zadaniem jest zaplanowanie konferencji tak, aby wszyscy wyjechali z niej zadowoleni – zarówno organizatorzy jak i uczestnicy.

A jest gdzie to zrobić – w Hotelu Ossa znajduje się bowiem aż trzydzieści sal konferencyjnych, które dostosować można do każdego typu wydarzeń. Od niewielkich spotkań biznesowych, do których wystarcza niewielkie pomieszczenia mające od 20 m2, przez średniej wielkości konferencje, które pomieszczą od kilkudziesięciu do nawet 200 osób, aż po wielkie kongresy, które zorganizować można w jednej z trzech imponujących sal – Amfiteatralnej (max. 600 osób), Kongresowej (max. 700 osób) oraz wielkim Audytorium Maximum, w którym zmieści się nawet 1600 gości! Co więcej, hotel daje także możliwość wykorzystania 3500 m2 na potrzeby strefy wystawienniczej, odpowiednią do aranżacji zarówno jako części targowej jak i zaplecza konferencyjnego z recepcją.

To jednak nie jedyne argumenty przemawiające za tym, aby właśnie w Ossie zorganizować ważne firmowe wydarzenia. Żadna konferencja nie zakończy się sukcesem, jeśli jej uczestnicy nie będą mieć szansy do tego, aby odpowiednio wykorzystać czas poza salami, wykładami i warsztatami. Bo to właśnie w trakcie rozmów kuluarowych oraz imprez towarzyszących – takich jak bankiety, pikniki czy grillowiska – podejmuje się najwięcej istotnych decyzji biznesowych, zdobywa się kontakty oraz potencjalnych partnerów.

Hotel Ossa daje organizatorom wszelkiego typu wydarzeń wręcz nieskończone pole do popisu. Mogą oni nie tylko bawić gości podczas eleganckich wieczornych kolacji z muzyką na żywo i konferansjerem, z zachwycającym menu łączącym w polskie tradycje kulinarne z nastawieniem na sezonowe smaki, ale także oddać się nocnym biesiadom na zewnątrz w specjalnie zaplanowanej przestrzeni grillowej, zlokalizowanej koło urokliwego sosnowego lasu.

Ossa to także wysokiej klasy, czterogwiazdkowy hotel, umożliwiający przyjęcie aż 1200 gości w eleganckich i komfortowych pokojach, ogromna przestrzeń rekreacyjno-sportowa, kilka restauracji i barów oraz świetnie wyposażone centrum spa&welness. Ossa to pełny profesjonalizm obsługi, która jak żadna inna wie, jak sprawić, aby goście ani przez chwilę się nie nudzili. A przecież właśnie o to chodzi podczas każdego spotkania biznesowego!

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Folwark Badowo
Organizacja konferencji to prawdziwe wyzwanie. Przygotowania...
sale konferencyjne
Każda firma chce, by zatrudniani przez nią pracownic...
Nowe Technologie
14 listopada 2017 roku w Ptak Warsaw EXPO odbędzie s...