Manor House SPA – dobra energia w otoczeniu natury

Opublikowano: 29 maja 2019

Manor House Spa **** Pałac Odrowążów *****  to idealny wybór dla poszukujących miejsca na błogi relaks z dala od zgiełku miasta, w bliskości pięknej, polskiej przyrody i dobrej energii natury.

Luksusowy kompleks hotelowy Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach, z historią sięgającą XII w., to jedna z najstarszych siedzib szlacheckich w Polsce. Składają się na niego pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów i czterogwiazdkowy hotel SPA w zabytkowej Stajni Platera utrzymanej w dworskim stylu oraz Termy Zamkowe z pokojami dla alergików. Jest to prawdziwa enklawa dla dorosłych, która urzeka ciszą i spokojem miejsca bez dzieci.

Manor House SPA

Biowitalne SPA – najlepsze holistyczne SPA w Polsce – bazuje wyłącznie na naturalnych metodach. Gabinety bioodnowy zaskakują oryginalnymi terapiami i bogatym menu SPA, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Unikatowy program odmładzający Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® oczyszcza i odblokowuje przepływ energii oraz pobudza naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji.

Warto skorzystać z Komnaty Biowitalności, Terapii Harmonizacji Czakr na Kryształowym Łóżku czy niezapomnianych koncertów na gongi i misy tybetańskie. Popularnością cieszą się seanse saunowe, w tym nocne saunowanie w Łaźniach Rzymskich oraz kąpiele ofuro w japońskim stylu, dzięki dwuosobowej wannie Duo Ofuro by Manor House dostępne również w romantycznej wersji. Znajduje się tu także bezchlorowy basen z ożywioną wodą, która jest delikatna dla skóry, nawet bardzo wrażliwej.

Manor House SPA

Na zewnętrznym tarasie można oddawać się kąpielom słonecznym w otoczeniu wspaniałego, zabytkowego parku. Poszukującym spokoju i harmonii polecamy relaks w Ogrodzie Medytacji, który skrywa Kamienny Krąg Mocy, Spiralę Energetyczną, Piramidę Horusa i Ogród Zen. Ceniącym aktywności pod gołym niebem spodobają się rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA i jazdy konne (własna stajnia koni). W hotelowej restauracji serwuje się tradycyjną polską kuchnię, a także znakomite dania dla wegan oraz według autorskiej Diety Życia.

Manor House SPA

Jako że oddziaływanie energetyczne na terenie Manor House SPA sięga do 30 000 jednostek Bovisa, kompleks jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności (neutralny dla człowieka poziom to 6500 jednostek w tej skali). Manor House Spa to miejsce, gdzie zwalnia czas, łatwo przychodzi błogi relaks i zdrowy sen, a wszystko sprzyja regeneracji sił, osiągnięciu harmonii i upragnionego dobrostanu. Spędzenie nawet kilku w tej oazie spokoju i pozytywnej energii pozwoli poprawić zdrowie, urodę i samopoczucie oraz wzmocnić siły witalne na długie tygodnie.

Manor House SPA

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Earl Grey
Herbata czarna jest jednym z najpopularniejszych nap...
Odświeżacz powietrza
W biurze oraz w domu powietrze może wydawać się nieświeże. B...
Soczewki kontaktowe
Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jest kluczowym aspe...
batonik białkowy
Jakość odżywiania jest gwarantem dobrego samopoczucia, mocne...
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...