Menu
maseczka

Modna maseczka – więcej niż bezpieczeństwo

Pandemia wprowadziła poważne zmiany w funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej. Dotyczy to nie tylko dystansu społecznego, ograniczeń w życiu towarzyskim, lecz także obowiązku noszenia maseczek. Okazuje się jednak, że ten ostatni aspekt można potraktować nie tylko jako wyraz troski o bezpieczeństwo i zdrowie, lecz także element mody. Maseczka nie musi być wyłącznie przykrym obowiązkiem; może być stylowym uzupełnieniem naszej stylizacji.

W ten trend doskonale wpisuje się najnowsza kolekcja Doroty Kuźnickiej. Projektantka znana jest z tego, że uważnie słucha potrzeb swoich klientek, śledzi nowinki świata mody i natychmiast reaguje na zgłaszane uwagi oraz obserwowane mody. W czasie pandemii maseczki stały się nieodłącznym elementem naszego stroju. Nosimy je praktycznie wszędzie: na ulicy, w sklepie, w urzędzie, na spotkaniach biznesowych i uroczystościach – w każdej sytuacji publicznej. Jedynie w domu możemy zrzucić zbroję. Czy nam się to podoba, czy nie, maseczki nosić trzeba. Tego wymaga troska o zdrowie własne i innych.

Stylowy wygląd od stóp do głów

Jednak poza bezpieczeństwem jest jeszcze jedna istotna kwestia – stylowy wygląd. Maseczka nie musi być ani nudna, ani brzydka. Okazuje się, że może być atrakcyjnym dodatkiem do naszego ubioru. To ważne w każdej sytuacji, zarówno formalnej, jak i nieoficjalnej. Zamiast jednorazowych maseczek przypominających część chirurgicznego uniformu warto wybrać te materiałowe, które pozwolą nam się poczuć pięknie nawet w tych dziwnych, restrykcyjnych czasach, w których wszyscy tęsknimy za swobodą i wolnością.

Maseczki projektu Doroty Kuźnickiej to prawdziwy powiew luksusu. Wykonane są z eleganckiego, miłego w dotyku weluru i ozdobione kryształami, które tworzą logo marki DK. Dostępne są w pięciu kolorach: klasycznych – białym i czarnym oraz modnych tonacjach brudnego różu, butelkowej zieleni i karmelowego brązu. Ta gama kolorystyczna idealnie koresponduje ze strojami z najnowszej kolekcji Doroty Kuźnickiej, która obejmuje zarówno kreacje wieczorowe, jak i luźniejsze stylizacje codzienne.

maseczka

Do każdej można dobrać maseczkę w tym samym kolorze co ubranie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zdać się na intuicję i pozwolić sobie na odrobinę zabawy z kolorami, komponując własne zestawy. Taki welurowy komplet sprawi, że każda kobieta poczuje się jak w drugiej skórze. Będzie przyciągać wzrok atrakcyjnym wyglądem, nie myśląc o maseczce, która nie pasuje do stylizacji i prezentuje się niekorzystnie.

Maseczka – nieodłączny element garderoby

W obecnych okolicznościach maseczka może stanowić element stylizacji, spójny z całym ubiorem, na równi z klasycznymi dodatkami, takimi jak buty czy torebka. Tych Dorota Kuźnicka proponuje całą gamę – od modeli klasycznych po sportowe. Warto zapłacić za maseczkę więcej, aby niezależnie od okoliczności poczuć się pięknie, mając poczucie, że wyglądamy jak milion dolarów od stóp do głów.

Jeśli do maseczki dodamy gustowną torebkę – aktówkę, kopertówkę lub plecak – oraz buty pasujące do ubioru, z logo marki DK, kojarzonej z najwyższą jakością i wyjątkowym stylem oraz wygodą w każdej sytuacji, uzyskamy ze wszech miar pożądany efekt: atrakcyjny wygląd z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa. To luksus, za który warto zapłacić.

2 odpowiedzi na “Modna maseczka – więcej niż bezpieczeństwo”

  1. Fanka pisze:

    Polecam produkty Pani Kuźnickiej

  2. wersja dla odważnych pisze:

    fajna modelka – nawet w maseczce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021