Menu
Radomskie Hale Mięsne

Radomskie Hale Mięsne – wiele więcej niż zakupy

W ciągu czterech lat od otwarcia Radomskich Hal Mięsnych przez obiekt przewinęły się miliony klientów, którzy znajdują w nim wszystko, co potrzebne, zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Można tu zrobić zakupy, iść na fitness i do restauracji, a wieczorem zaszaleć w dwupoziomowej dyskotece

W przestronnej hali mieszczą się boksy handlowe zaprojektowane z zastosowaniem ciekawych rozwiązań architektonicznych. Na doskonale zaopatrzonych stoiskach codziennie czekają na klientów świeże wyroby od lokalnych producentów: ryby, wędliny, wyroby piekarnicze, warzywa i owoce. Wystarczy jedna wizyta w RHM, żeby kompleksowo zapełnić domową spiżarnię. – Głównym założeniem naszej firmy jest bycie przyjaznym dla naszych klientów. RHM to komfort, dostępność i kompleksowość połączona z europejskimi standardami. Liczba klientów świadczy o tym, że udało się nam połączyć tradycyjne targowisko z nowoczesnym i przyjaznym marketem, zapewniając jakość, świeżość i dobrą cenę. Nasi najemcy to wyłącznie lokalni producenci, z którymi można porozmawiać i uzyskać fachową poradę – mówi Magdalena Woźniak, wiceprezes zarządu Radomskich Hal Mięsnych.

Radomskie Hale Mięsne

Mało tego, udogodnieniem dla klientów jest szeroki wachlarz usług. Po zakupach spożywczych można odświeżyć garderobę na stoiskach na terenie wokół hal, kupić potrzebne leki w taniej aptece, a także skorzystać z zabiegów w salonie piękności. W obiekcie można opłacić rachunki, wysłać listy, zagrać w totolotka. Jest też miejsce na przyjemności. Na aktywnych czeka siłownia, a na smakoszy – restauracja. W każdy weekend z całego regionu radomskiego do klubu zjeżdżają miłośnicy zabawy do białego rana. Co ważne, wokół RHM znajduje się duży parking, który mieści blisko 300 samochodów. Przewidziano także stojaki rowerowe dla tych, którzy wolą jeździć na dwóch kółkach.

Firma mocno stawia na zdrowie. Oprócz tego, że przez cały rok można zadbać o swoją sylwetkę na zajęciach fitness, latem nie brakuje okazji do spędzenia czasu na świeżym powietrzu podczas wypraw rowerowych w ramach akcji Co Za Jazda. Jednorazowo bierze w nich udział nawet 800 rowerzystów. Ponadto zarząd firmy chętnie przyłącza się do wszelkich inicjatyw społecznych stawiających w centrum uwagi dzieci – organizuje np. mikołajki i Dzień Dziecka, sponsorując prezenty dla najmłodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020