Menu
prezent

Smartfon, laptop czy cruiser? Top pomysły na prezent dla partnera!

Okrągła rocznica ślubu lub urodzin Twojego partnera zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Jeśli tak – mamy dla Ciebie rozwiązanie, które z pewnością spotka się z pożądaną reakcją i zostanie zapamiętane na długo! Poniżej przedstawiamy 4 propozycje w zróżnicowanych przedziałach cenowych. Jeżeli zatem zależy Ci na osiągnięciu kompromisu między ceną a unikatowością podarunku – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie, począwszy od nowego smartfona po choppera!

Nowy model smartfona – praktyczność i nowoczesność

Telefon komórkowy to dziś okno na świat – umożliwia bowiem nie tylko prowadzenie rozmów telefonicznych, ale i kontakt ze światem zewnętrznym dzięki stałemu dostępowi do newsów. Prowadzenie bankowości internetowej, wykonywanie zdjęć najwyższej jakości to tylko ułamek możliwości, jakie oferuje smartfon. Jeżeli zatem Twój partner wykazuje umiłowanie do gadżetów – nowy model smartfona ulubionej marki z pewnością go ucieszy. Zmiana będzie widoczna w ramach codziennego użytkowania w postaci szybszej i wydajniejszej pracy oraz lepszej jakości zdjęciach.

Laptop – do codziennego użytku i dla gamerów

Jeśli Twój ukochany jest entuzjastą gier komputerowych i wiesz, że często zdarza mu się narzeka na niską wydajność sprzętu czy na grafikę – powinno to dla Ciebie stanowić informację zwrotną o tym, że nowy laptop będzie spełnieniem jego marzeń i zapewni mu długie godziny niezmąconej rozrywki. Laptopy o wydajnych procesorach, pamięci RAM i karcie graficznej to dobry kierunek poszukiwań.

Podróż tylko we dwoje

Współczesne tempo życia jest intensywne i szybkie. W codziennym pędzie ciężko jest znaleźć dla siebie chwilę tylko dla siebie. To tłumaczy, dlaczego zorganizowanie takiej podróży tylko we dwójkę to dobry pomysł w ramach uczczenia urodzin czy rocznicy. Kierunek ma tutaj marginalne znaczenie – możesz wybrać zarówno weekend w Polsce jak i zagraniczny wypad. Może dobrym przedsięwzięciem będzie zorganizowanie wyjazdu tylko we dwoje do jakiegoś charakterystycznego dla Waszego związku miejsca? Przykład może stanowić np. miejsce Waszej podróży poślubnej czy wyjazdu narzeczeńskiego.

Motocykle choppery czy cruisery?

To zdecydowanie najdroższa z przedstawionych propozycji, jednak stanowi ona niekiedy spełnienie najskrytszych męskich marzeń jeszcze z czasów młodości. Motocykle choppery pozwolą przenieść się choć na chwilę w inny świat. Warto jednak zatrzymać się tu na chwilę i wyjaśnić podstawowe różnice między tymi pojazdami.

Cruiser to motocykl, który został zaprojektowany głównie z myślą o amerykańskich maszynach, które były produkowane w latach 30-tych i 60-tych przez markę Harley Davidson, Excelsior czy np. Henderson. To, co wyróżniało cruisery to silniki zaprojektowane głównie z myślą o możliwości szybkiej zmiany biegów i łatwości w kierowaniu pojazdu.

Chopper jest to z kolei przykład zmodyfikowanego motocykla. Można uznać, że ten trend na te pojazdy pojawił się w Kalifornii w poł. XX wieku. Stanowi wyjątkowo ekstrawagancki przykład motocykla dzięki wprowadzeniu zmian w układzie sterowania. Finalny efekt jest taki, że konstrukcja tego jednośladu została niejako wydłużona. Wysokie oparcie oraz stelaż pokryty skórą to cechy charakterystyczne tego sprzętu.

Podsumowując – okrągła urodziny czy rocznica związku to doskonała okazja do tego, aby podkreślić tę okazję jakimś wyjątkowym prezentem. Takie celebrowanie ważnych chwil pomoże utrzymać żar w związku i uszczęśliwić tę drugą połowę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022