porcelana Ćmielów

Systemowa porcelana Ćmielów Design Studio

Opublikowano: 20 lutego 2018

Ćmielów Design Studio słynie z projektów prezentujących współczesne oblicze porcelany i nowe wyobrażenie o zastawie stołowej. Najświeższa propozycja od CDS to rewolucyjny koncept naczyń, które urzekają designem i niespotykaną dotąd funkcjonalnością. Kolekcja – porcelana Ćmielów System sprawia, że picie i serwowanie kawy nigdy nie było tak… stabilne!

Zestaw espresso System stanowi zintegrowany design, w którym filiżanka i spodek łączą się ze sobą rowkowaną powierzchnią. Linearny, symetryczny wzór stanowi rozwiązanie estetyczne i użytkowe. Wzajemnie dopasowujące się formy sprawiają, że całość „konstrukcji” jest niezwykle stabilna. Delikatnie zakrzywione ku górze brzegi spodka sprawiają, że filiżanka zawsze pozostaje na swoim miejscu. Ten funkcjonalny komplet pozwala na degustację kawy nawet podczas spacerowania. Doceni go każdy, kto poranki spędza w pośpiechu, z filiżanką ulubionego napoju w jednej ręce, drugą zapinając guziki koszuli.

Modele kolekcji System powstały z wykorzystaniem nowych technologii druku 3D i zostały przeniesione na porcelanę. Współczesna estetyka i prosta forma sprawia, że System sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu i będzie doskonałym prezentem dla zabieganego wielbiciela kawy. Produkty występują w dwóch wersjach: białej – szkliwionej oraz czarnej – wykończonej w macie. Cała kolekcja System to zestaw kawowy składający się z czajnika, cukiernicy i filiżanki ze spodkiem. Obiekty będą osobno pakowane i sprzedawane indywidualnie. W planach CDS jest stworzenie pełnego zestawu stołowego, czyli dalszy ciąg systemu…

Cały zestaw System (czajnik, cukiernica i filiżanka ze spodkiem) został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany podczas targów Ambiente 2018. Jest to wyjatkowy projekt na 5. rocznicę powstania Ćmielów Design Studio. Filiżanka System została wyselekcjonowana w konkursie “Solution” w ramach Ambiente 2018.

Zdjęcia: Olga Grabiwoda, Sebastian Zimmer i Piotr Derlikiewicz

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Polska Grupa Porcelanowa
W 2018 roku powstała Polska Grupa Porcelanowa – najs...
Perfumy dla mężczyzny
Elegancka stylizacja wymaga odpowiedniej oprawy – i...
Czapki New Era
Czapka z daszkiem dawno już przestała być tylko nakr...
Kosmetyki dawno już przestały być tylko domeną kobie...
...