Talaria Resort

Talaria Resort & Spa – królestwo kobiet

Opublikowano: 3 lutego 2020

„Miejsce, gdzie śni się więcej niż zazwyczaj i dzieje więcej niż na co dzień”. Brzmi kusząco? Najlepiej osobiście przekonać się, ile prawdy jest w tym, co obiecuje Talaria Resort & Spa, ale wszystko wskazuje na to, że nikt z gości nie wyjedzie rozczarowany.

Na mapie Polski pojawia się coraz więcej obiektów typu wellness & spa, co nie ułatwia wyboru. A wiadomo, że decydując się na pobyt w takim ośrodku, oczekujemy czegoś więcej niż ładny budynek, wygodne łóżko, poprawne jedzenie i sala fitness oraz basen. Chcemy niezapomnianego wypoczynku, który pozwoli nam się w pełni oderwać od codzienności i „naładować baterie” na długi czas. Właśnie taki relaks w wersji exclusive proponuje Talaria Resort & Spa.

Co składa się na wyjątkowość tego miejsca? Długo można by wyliczać elementy udanego pobytu, który wpłynie na nasze zdrowie, urodę i samopoczucie. Pałac w Trojanowie spełnia oczekiwania gości z nawiązką. Tu każdy może spędzić czas tak, jak lubi, dostosowując propozycje z bogatej oferty do swoich potrzeb i wyobrażeń o idealnie wykorzystanym czasie tylko dla siebie, z dala od codziennych spraw i obowiązków.

Nie trzeba jechać na koniec świata, żeby uciec na chwilę od codzienności i zaszyć się w ciszy, oddając się przyjemnościom. Tych w odrestaurowanym pałacu w Trojanowie nie brakuje. Masaże, zabiegi pielęgnacyjne, ćwiczenia, a w międzyczasie chwile z książką i lampką wina oraz wyjątkowe posiłki w hotelowych restauracjach Susanne i Sophie oraz barze Catherine, a to wszystko w stylowym otoczeniu XIX-wiecznego zabytku, przygotowanego na przyjęcie gości z dużą dawką nowoczesności. Czy można chcieć więcej?

Talaria Resort

Na gości czeka 18 pokoi w części pałacowej, z których każdy ma niepowtarzalny charakter, inspirowany faktami z życia znanych osobistości. Dodatkowo można wybrać jeden z 16 pokoi w Pawilonie Parkowym, będącym prawdziwym azylem dla poszukujących spokoju. Strefa My SPA obejmuje Strefę Wellness z wodnymi atrakcjami, w tym basenem z podwodną muzyką, Strefę Spa z szeroką gamą zabiegów i hammanem, a także strefę aktywności z salą cardio, salą do gry w bilard i zewnętrzną ruską banią. Na rozległym ternie kompleksu wypoczynkowi sprzyjają również 3 stawy, altana, trasa dla biegaczy i amatorów Nordic Walking oraz specjalne miejsce do biesiadowania przy ognisku.

Talaria Resort

Talaria Resort & Spa weekendy tylko dla kobiet

Co ciekawe, w weekendy Talaria Resort & Spa staje się królestwem kobiet. Z wyjątkiem restauracji à la carte panom powyżej 6. roku życia wstęp wzbroniony. Odstępstwem od tej reguły są szczególne terminy, takie jak walentynki i majówka, kiedy pary mogą spędzić ten czas razem, w wyjątkowy sposób. To czas, w którym panie mogą się poczuć w swoim gronie całkiem swobodnie, oddając się zarezerwowanym dla nich atrakcjom i babskim ploteczkom. To im dedykowane są specjalne wczasy odchudzające – sokowy lub aloesowy detox, połączone z aktywnością, które można wzbogacić o dodatkowe pakiety wzmacniające efekt kuracji.

Z myślą o kobietach pomyślano również o możliwości połączenia troski o ciało i nastrój z dbałością o auto. W ramach usługi Talaria Auto SPA można powierzyć samochód specjalistom i o nic się nie martwiąc podczas pobytu, odjechać autem, które wygląda jak nowe. Od poniedziałku do czwartku obiekt jest otwarty dla wszystkich bez wyjątku. Wtedy też zaprasza nie tylko na pobyty prywatne, lecz różnego rodzaju wydarzenia zorganizowane: wyjazdy motywacyjne i integracyjne oraz konferencje i przyjęcia okolicznościowe.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Wypoczynek z dala od cywilizacji, ale w luksusowych...
Prezent na Walentynki
Walentynki – jedni je uwielbiają, inni nie znoszą. Nie zmien...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...
Szczawnica
Szczawnica to malownicze miasto uzdrowiskowe położon...
olejki zapachowe
Witajcie! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak...