Menu
dobry sen

Zadbaj o dobry sen

Stres, przemęczenie i życie w biegu – tak wygląda codzienność wielu z nas. Na ogół wydaje się, że noc i sen to odpowiedni czas na regenerację ciała i duszy oraz odpoczynek od natłoku spraw i problemów. Szybko jednak okazuje się, że zmęczenie zwalające z nóg wcale nie pomaga zasnąć – wręcz przeciwnie, pojawia się bezsenność lub sen odznacza się bardzo złą jakością.

Myśli o kolejnym stresującym dniu nie pozwalają zasnąć, a nasz mózg niczym mały komputer przetwarza tysiące scenariuszy na minutę. Jeśli nie zapewnimy naszemu organizmowi odpowiedniej dawki snu, pojawią się objawy jeszcze gorszego samopoczucia, irytacji i poddenerwowania. Brak skupienia wpłynie na codzienne życie w negatywny sposób, co dostarczy jeszcze więcej zmartwień i kłopotów ze snem. Długotrwały stan, w którym pojawiają się trudności z zaśnięciem lub przespaniem całej nocy, może prowadzić do poważnych konsekwencji – przewlekłych chorób objawiających się zaburzeniami psychicznymi, depresji czy zaburzeń lękowych.

Nie można doprowadzić do takiego stanu. Dlatego też objawy bezsenności (tak zwanej bezsenności przygodnej, krótkotrwałej) należy zwalczać już na samym jej początku. Jeśli zmiana trybu życia nie jest możliwa, a naturalne herbatki ziołowe nie pomagają, warto spróbować leków na bezsenność. Przedstawiamy rewolucyjny preparat Melatorin Dobry Sen.

Moc natury działa cuda

Uniphar to doświadczony producent suplementów diety o najwyższej jakości. Może pochwalić się takimi produktami, jak „Dobry Sen” oraz „Dobry Sen Forte”, które z pewnością pomogły ogromnej liczbie konsumentów w walce z bezsennością. Po latach badań i zdobyciu doświadczenia z zakresu jakości snu i regeneracji organizmu, marka wprowadza na rynek nowość – Melatorin Dobry Sen. Są to małe, łatwe do połknięcia kapsułki, wyprodukowane w 100% z naturalnych składników. Nie ma więc obaw, że wpłyną negatywnie na organizm lub wywołają skutki uboczne. Produkt nie uzależnia.

Kapsułki Melatorin Dobry Sen posiadają niezwykle bogaty skład, na który składają się wyłącznie dary natury. Odpowiednie połączenie sprawia, że preparat ten jest bez wątpienia najbardziej skutecznym lekiem na kłopoty z zasypianiem i na złą jakość snu, jaki można znaleźć na rynku farmaceutycznym. Dodatkowo, starannie dobrany skład wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie, sprawdza się w stanach stresu czy przemęczenia, jak również zdaje egzamin po wysiłku fizycznym. Działa wyciszająco i kojąco. Preparat nasenny posiada niezwykle bogaty skład naturalnego pochodzenia, to znaczy: melatoninę, passiflorę, walerianę, melisę, chmiel oraz minerały: magnez i witaminę B6. Każdy składnik z osobna charakteryzuje się danym wpływem na organizm.

Zbyt długie zasypianie może zostać zniwelowane dzięki obecności melatoniny – hormonu, który nie tylko skraca czas zasypiania, ale także podwyższa komfort snu i powoduje, że poranek staje się przyjemniejszy, a cały dzień mija pod znakiem lepszego samopoczucia. Dodatkowo może pozytywnie wpłynąć na kondycję oczu, ponieważ zawiera w sobie wiele przeciwutleniaczy, jak również łagodzi skutki refluksu żołądkowego.

Odprężenie i uczucie relaksu zapewnia melisa lekarska, która ułatwia zasypianie – podobnie jak waleriana, która dodatkowo wpływa na poprawę jakości snu i redukuje ilość wybudzeń w ciągu nocy. Dzięki niej, nasz sen staje się spokojny i nieprzerwany, co może wprowadzić nas do głębokiej fazy snu i zapewnić odpowiedni nocny odpoczynek. Cały efekt wzmacnia obecność passiflory, która uspokaja i wycisza.

Niedobór magnezu i witaminy B6 przyczynia się do uczucia zmęczenia i znużenia. Dzięki obecności tych składników w preparacie Melatorin możemy uzupełnić braki i dostarczyć organizmowi naturalnego zastrzyku witamin i minerałów, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz psychicznego i powodują, że proces zasypiania przebiegnie spokojnie i łagodnie.

Chmiel pochodzenia naturalnego wpływa tonizująco na układ nerwowy i doprowadza do osiągnięcia wyżej wspomnianej fazy głębokiego snu.

Jedyny taki preparat na rynku o tak bogatym składzie w tak niskiej cenie

Melatorin Dobry Sen to niezwykle bogaty skład zamknięty w małych kapsułkach. Ten unikatowy preparat nasenny dostarcza wszystkie niezbędne składniki wpływające na dobrą jakość snu i dobre samopoczucie w wysokich dawkach. Inne preparaty głoszące podobne działanie, takie jak „Persen noc”, „Doppelherz na sen forte”, „Nervomix sen” czy „Miralo sen” nie mogą pochwalić się tak obfitym, wolnym od środków chemicznych składem w tak niskiej cenie. Opakowanie zawiera 30 kapsułek, które wystarczą na ponad dwa tygodnie kuracji. Warto sprawdzić i przekonać się samemu, że jest to produkt odznaczający się najlepszą jakością do ceny na rynku wśród suplementów nasennych.

Jedna odpowiedź do “Zadbaj o dobry sen”

  1. Gabi pisze:

    Aby zadbać o dobrą jakośc snu należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Temperatura, zaciemnienie, materac. Ten ostatni musi byc dopasowany do nas, dobre są piankowe, swój mam z materace-viscotherapy.pl/16-materace-piankowe i polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021