Azimut Magellano 66

Azimut Magellano 66

Opublikowano: 27 grudnia 2023

Magellano 66 to jacht niezwykle funkcjonalny, dostarczający wyjątkowych doświadczeń i stanowiący źródło inspiracji do nowych odkryć. W każdym detalu tego jachtu kryje się nie tylko historia misternego projektu, ale także kunszt inżynierów, którzy z sukcesem wykorzystali technologię XXI wieku, tworząc coś wyjątkowego i pięknego.

Ferdynand Magellan, znany podróżnik i odkrywca, nie bez powodu stał się inspiracją dla nazwy tego jachtu w stoczni Azimut. Wyjątkowe doświadczenie to możliwość zasypiania na pokładzie jachtu w jednej marinie, aby następnego dnia obudzić się w równie malowniczym zakątku świata, ale już w zupełnie innej marinie.

Magellano 66 stwarza przed nami wyjątkowe możliwości, kusząc swoimi nieograniczonymi horyzontami podróży.

I choć zazwyczaj opisuję jachty, tym razem zapraszam Państwa w zupełnie inną podróż…….. podróż z dźwiękiem i obrazem, mając u boku najlepszego znawcę tego typu jednostek w Polsce.

Bo czy może być coś bardziej urzekającego niż opowieść człowieka, który nie tylko zna każdy szczegół tego modelu, ale również z pasją prowadzi nas po pokładzie tego wyjątkowego jachtu? Adrian Chełstowski przekazuje nam swoją pasję, fascynację i profesjonalną wiedzę ukazując jednocześnie wyjątkowość Magellano 66.

Autor: Joanna Mossakowska

fot Arch Azimut Yachts

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
W sercu malowniczej Warszawskiej Pragi, w urokliwej...
Technologia
Technologia zmienia branżę t...
Adam Stroniawski
Mennica Skarbowa, czołowy dealer złota inwestycyjnego i inny...
płatność za pomocą Smartwatcha
Technologia płatności Smartwatch Near Field Communication (N...
Xavier Thuizat
W branży lotniczej często powtarza się, że podróż to...