Bagażniki Peruzzo

Bagażniki Peruzzo na sezon 2020 – czym zaskoczy nas włoska firma?

Opublikowano: 23 marca 2020

Wybierając się samochodem na wakacje często chcielibyśmy mieć na nich ze sobą nasz rower. W wiele miejsc wygodniej jest dojechać na dwukołowcu, możemy stale utrzymywać aktywny tryb życia podczas podróży, a także zrezygnować z dodatkowych kosztów, jakie może generować przemieszczanie się po obcym mieście lub kraju. Bagażniki Peruzzo mają za zadanie ułatwić nam wybranie się z rowerem na wakacje – w tym artykule dowiesz się o nich więcej.

Podróż całą rodziną

Na co dzień utrzymujemy aktywny tryb życia, uwielbiamy całą rodziną wybrać się by pojeździć na rowerach w pobliskim parku, czy lesie. Uwielbiamy też zwiedzać nowe miejsca, poznawać każdy zakątek odwiedzonych miast i przemieszczać się niezależnie od środków lokomocji. W tym przypadku nie ma nic lepszego, jak zabranie ze sobą w podróż rowerów. Wypożyczenie jednośladów na miejscu może być kosztowne, dodatkowo zazwyczaj takie pojazdy nie są w najlepszym stanie, przez co zapewniają niewygodną i nieprzyjemną jazdę. Komunikacja miejska w wielu miastach wciąż pozostawia wiele do życzenia, a wybierając się w tereny wiejskie w ogóle nie mamy innej możliwości przejażdżki, jak własnym samochodem. Warto więc zainwestować w bagażnik samochodowy, na którym wygodnie zabierzemy nasze rowery w podróż. Nieważne, czy przemieszczamy się samodzielnie, czy całą rodziną – bagażniki Peruzzo znajdziemy w wersjach do przewozu jednego, dwóch, trzech czy nawet czterech jednośladów.

Bezpieczny przewóz rowerów

Bagażnik samochodowy do przewozu naszych jednośladów powinien być bezpieczny. Nie tylko musi być on wytrzymały, trwały i odporny na warunki atmosferyczne oraz wysokie prędkości, ale także nie może narażać naszego jednośladu na uszkodzenie. Bagażniki Peruzzo dbają o bezpieczeństwo przewożonych dwukołowców. Większość modeli oferuje dwupunktowy styk z jednośladem, w kołach i ramie. Dzięki temu rowery zamontowane są na nich w sposób stabilny i pewny. Dodatkowo, bagażniki Peruzzo posiadają specjalne uchwyty, które nie rysują lakieru na ramie jednośladu – w końcu nie chcielibyśmy, by przez podróżowanie nasze pojazdy zostały uszkodzone.

Jeżeli wybieramy się w podróż całą rodziną, to najlepszym wyborem dla nas będzie bagażnik na hak. Takie modele są najbardziej bezpieczne i stabilne, nie stawiają dodatkowego oporu powietrza w podróży oraz nie narażają naszych rowerów na uszkodzenie. Bagażniki na hak posiadają specjalne miejsce na tablicę rejestracyjną oraz tylne światła zgodne z przepisami ruchu drogowego. Nie musimy obawiać się o dostęp do bagażnika – możemy wybrać model, który można odchylić, by rowery nie zasłaniały nam reszty bagażu, który chcielibyśmy w danym momencie wyciągnąć.

Bagażniki Peruzzo

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

 

Bagażniki Peruzzo – potwierdzona jakość i wieloletnie doświadczenie

Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie i wygodzie, to zawsze powinniśmy stawiać na produkty najwyższej jakości. Wyjazd na wakacje często sam w sobie wywołuje w nas stres – niektórzy denerwują się pakowaniem, inni znalezieniem się w zupełnie nowym miejscu, a inni są zwyczajnie zmęczeni koniecznością długiej podróży. Nie warto w takim przypadku dokładać sobie kolejnego stresu w postaci wadliwego sprzętu, który nie zabezpieczy odpowiednio naszych rowerów. Bagażniki Peruzzo należą do godnych polecenia, ponieważ wykonywane są na bazie wieloletniego doświadczenia i szczególnej dbałości o detale.

Gdy wyjeżdżamy na wakacje powinniśmy rozważyć możliwość zabrania ze sobą swoich rowerów. Z nimi będziemy mogli poznawać nowe tereny w sposób przyjemny i lubiany przez nas na co dzień. Bagażniki Peruzzo zdecydowanie ułatwią nam zabranie ze sobą jednośladów, a także zapewnią bezproblemowość, łatwą obsługę i maksymalną wygodę.

Zainteresowany wyprzedażą rowerów? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Piotr Krasnodębski
Wiem, że argumenty podawane w teorii wzbudzają wątpl...
Wynajem średnioterminowy
Posiadanie własnej firmy ma wiele zalet, jednak aby osiągnąć...
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT 63 S E Performance 4-door Coupe to najmocnie...
transport intermodalny
Przewóz znacznych ilości towarów na dalekich trasach to powa...
rynek dóbr luksusowych
Po raz kolejny powiększyło się grono polskich konsum...