Menu

Hotel Białowieski – na skraju puszczy

Praca i relaks w Puszczy Białowieskiej, gdzie rano budzi śpiew ptaków, a podczas popołudniowego spaceru można spotkać żubra? Czemu nie. O walorach takiego wyjazdu opowiada Justyna Lubowicka, kierownik działu marketingu i rezerwacji grupowych Hotelu*** Białowieski Conference, Wellness & SPA

Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego w Puszczy Białowiejskiej w pierwszej chwili może wydać się pomysłem nieco egzotycznym, tymczasem jednak to doskonałe połączenie naturalnych warunków i stworzonego komfortu daje ogromne możliwości. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Justyna Lubowicka

Justyna Lubowiecka

Justyna Lubowicka – Hotel Białowieski Conference, Wellness & Spa to doskonałe miejsce na organizację wydarzeń biznesowych. Puszcza Białowieska zapewnia kameralną atmosferę i dyskrecję, tak potrzebną podczas ważnych spotkań. Wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, restauracja serwująca wyśmienite potrawy kuchni myśliwskiej oraz największy kompleks spa & wellness na Podlasiu pozwalają na profesjonalną organizację szkoleń, seminariów, narad oraz prezentacji.

Jak duże audytorium najlepiej skorzysta ze stworzonej przez państwa bazy konferencyjnej i co sprawi, że spędzone na szkoleniu czy innym spotkaniu godziny nie będą dla niego uciążliwe?

Justyna Lubowicka – Możemy obsłużyć wydarzenia do 300 uczestników. Dysponujemy własnym ogrodem i wiatą biesiadną na ponad 300 osób z pełnym węzłem sanitarnym, 4 nowoczesnymi salami konferencyjnymi. Przestronna i największa z nich – sala Dębowa – pozwala na zorganizowanie wydarzeń biznesowych do 260 osób, takich jak duże konferencje, kongresy czy sympozja. Elastyczność kreowania przestrzeni zapewnia system przesuwanych i dźwiękoszczelnych ścian, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezkolizyjnie zorganizować dwa odrębne wydarzenia. Obie części wyposażone są w nowoczesne projektory, nagłośnienie, zapewniają dostęp do światła dziennego, jak również całkowite zaciemnienie poprzez elektrycznie sterowane rolety okienne.

Jak wiadomo, nie samymi obowiązkami człowiek żyje, a po intensywnym dniu każdy zasługuje na chwilę relaksu. Jakie oblicze może on przybrać w Hotelu Białowieskim?

Justyna Lubowicka – Nie ulega wątpliwości, że jedną z głównych, dostępnych w naszym obiekcie atrakcji jest nowoczesny basen. Goście hotelowi mogą bez ograniczeń korzystać z kompleksu wodnego ze strefą saun, łaźni parowych i jacuzzi zewnętrznego. Dodatkowo dostępność 9 gabinetów, które oferują zróżnicowane zabiegi, sprawia, że posiadamy najlepsze spa w regionie.

Kolejne atrakcje stanowią egzotyczne ceremonie i rytuały na ciało. Dzięki nim po intensywnym dniu można się zrelaksować i odprężyć. Szeroki wybór masaży oraz najwyższa jakość świadczonych usług sprawiają, że jest to najlepsze spa w Białowieży. Niezależnie od preferowanych przez państwa zabiegów, z pewnością uda nam się dobrać idealnie dopasowaną opcję. Bez dwóch zdań tak kompleksową obsługę zapewni państwu tylko nasz hotel. Jeśli więc chcą państwo skorzystać z najlepszego spa w Białowieży, serdecznie zapraszamy do naszego hotelu.

Rozmawiała Justyna Franczuk

3 odpowiedzi na “Hotel Białowieski – na skraju puszczy”

  1. Globtroterka Ania pisze:

    Super hotel – dobre jedzenie i fajna chata grillowa. Na basenie drink bar – fajna opcja dla grup.

  2. Babcia Ewcia pisze:

    Pozdrawiamy Panią Justynę – grupa z Elbląga – dziękujemy za super weekend

  3. Polecany pisze:

    Hotel OK jedzenie na czwórkę basen na piątkę chata grillowa super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022