czarter prywatnych samolotów

Biznes z lotu ptaka – popularyzuje się czarter prywatnych samolotów

Opublikowano: 20 października 2021

Dynamiczny rozwój biznesu wymaga od przedsiębiorców wykorzystywania coraz to nowszych rozwiązań zapewniających zachowanie ciągłości relacji z partnerami biznesowymi znajdującymi się na terenie całej kuli ziemskiej. Sprawdź czarter prywatnych samolotów.

Wraz z bogaceniem się firm i przedsiębiorstw – zarówno zagranicznych, jak i polskich, oraz upowszechnianiem się najbardziej luksusowych i prestiżowych rozwiązań transportowych, rośnie popularność zakupu oraz wynajmu prywatnych samolotów odrzutowych wykorzystywanych w celach biznesowych. Sprawdź ofertę czarterów bartoliniair.com gwarantują najszybszy i w pełni dostosowany wybór do Twoich potrzeb.

Czarter i zakup własnego samolotu odrzutowego już dawno przestał być fanaberią

Prywatny transport powietrzny spowszedniał i stał się najelastyczniejszym, najwygodniejszym i najskuteczniejszym sposobem komunikacji i transportu między zagranicznymi partnerami biznesowymi.

Zwizualizujmy sobie ogromny potencjał czarteru samolotów odrzutowych. Przedstawiciele polskiej firmy z branży nowych technologii zamierzają zaprezentować swój rewolucyjny produkt jednej z większych organizacji z branży IT mającej siedzibę w Paryżu. Polscy wysłannicy mogą jednego dnia dolecieć do stolicy Francji, zaprezentować swój produkt, nieco się zrelaksować oraz wygodnie i sprawnie powrócić do kraju.

Prywatne odrzutowce na usługach firm – same plusy

Nie wszystkie firmy stać na zakup własnego samolotu. Często dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest jego wyczarterowanie. Wiele przewoźników realizuje usługi czarterowe wraz z zapewnieniem pilotów, dostarczeniem cateringu i potrzebnej załogi. Firmy takie organizują każdy aspekt lotu – od formalności, przez podstawienie samolotu, aż po dodatkowe usługi – np. transport w dowolne miejsce z lotniska za pomocą helikopterów.

Prywatny samolot na usługach firmy to pełna swoboda przy planowaniu i realizowaniu spotkań biznesowych. Elastyczność tego rozwiązania powoduje, że samolot można wyczarterować niemal o dowolnej porze, czasie i dniu. Wystarczy zamówić odpowiednią usługę, a powietrzny przewoźnik zajmie się resztą.

Szybka odprawa i maksymalna oszczędność czasu

Optymalizacja i oszczędność czasu są obecnie kluczowymi wartościami w biznesie. Brak ryzyka powodowanego opóźnieniami, czy anulowaniem lotu sprawia, że loty prywatnymi odrzutowcami są pewniejsze od lotów wielkimi liniami lotniczymi. Co więcej, odprawa trwająca niecałe 5 minut oraz możliwość pewnego poślizgu podczas startu powoduje, że trudno o bardziej komfortowe latanie. Naturalnie management firm i biznesmeni nie muszą rozstawać się z własnym bagażem, narażając się na jego utratę.

Pełne bezpieczeństwo lotu

Kwestia bezpieczeństwa również jest istotna. Lot prywatnym samolotem opatrzony jest najważniejszymi certyfikatami bezpieczeństwa. Istnieje zerowa szansa na utracenie poufnych informacji lub danych związanych z działalnością firmy, a także na wystąpienie ataku terrorystycznego. Najwyższe standardy bezpieczeństwa powinny być istotne zwłaszcza dla firm prowadzących interesy w zapalnych punktach na mapie świata.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
olejki zapachowe
Witajcie! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak...
Inwestycje lubią szybkość
Jako partnerzy medialni mieliśmy okazje obserwować z...
Michał Wieczorek
Kiedy siada za sterami niewielkiej Cessny, świat doo...
samolot na wodór
Jak pisze brytyjska telewizja BBC, firma działająca w branży...
transport intermodalny
Przewóz znacznych ilości towarów na dalekich trasach to powa...