EA Logistic

Firma logistyczna w Polsce: jak wybrać najlepszego partnera w branży?

Opublikowano: 8 stycznia 2024

Firma logistyczna EA Logistic od ponad 10 lat utrzymuje silną pozycję na rynku transportu krajowego i międzynarodowego. Zgromadzone doświadczenie pozwoliło jej zorganizować pracę na podstawie zasady „wszystko w jednym”. W praktyce wyraża się to minimalną obecnością pośredników w łańcuchu technologicznym usług przewozu ładunków, gdyż wszystkie etapy wsparcia informacyjnego i technicznego w zakresie realizacji zamówień, transportu towarów, ich rejestracji i przechowywania oraz związanych z nimi procedur celnych są skoncentrowane wewnątrz firmy.

Aby świadczyć usługi logistyczne, EA Logistic jako firma przewozowa korzysta zarówno z floty pojazdów własnych, jak i partnerskich. Dziś liczy ponad 5000 samochodów. Dodatkowo sieć przewoźników partnerskich umożliwia firmie logistycznej EA Logistic korzystanie z transportu kolejowego, morskiego i lotniczego.

Usługi firmy logistycznej EA Logistic dla klientów z Polski i innych krajów Europy

Klienci EA Logistic zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy, zawsze mogą liczyć na:

 • szybką dostawę towaru;
 • bezpieczeństwo ładunku podczas transportu;
 • brak ryzyka finansowego w przypadku wystąpienia siły wyższej;
 • magazynowanie powierzonego firmie towaru w jej magazynach w Polsce, Ukrainie i Chinach;
 • możliwość pilnej dostawy;
 • transport ładunków ponadgabarytowych;
 • transport produktów łatwo psujących się;
 • zapewnienie optymalnej nośności dla usług transportu samochodowego;
 • transport produktów naftowych, paliw;
 • transport towarów niebezpiecznych;
 • transport różnych odpadów;
 • relokacje biur i innych działów przedsiębiorstwa, a także wielu innych usług transportowych.

Pełną listę usług EA Logistic znajdziesz w zakładce „Usługi” na stronie internetowej firmy logistycznej.

Biuro EA Logistic w Polsce: jakie korzyści dla klientów?

Obecnie firma logistyczna EA Logistic realizuje wiele zamówień od małych polskich firm, aby w niewielkich ilościach dostarczać ich produkty do klientów w różnych częściach Polski. Doświadczenie pracowników polskiego biura pozwala tak wyliczyć trasę i taryfę, aby usługi przewozu małych przesyłek do odbiorców znajdujących się na trasie dużej przesyłki najczęściej wypadały korzystnie pod względem pieniężnym w porównaniu z usługami kurierskimi.

Zarówno nadawcy, jak i odbiorcy małych przesyłek mają możliwość śledzenia ich statusu i chętnie korzystają z tej usługi. Każdy klient firmy transportowej EA Logistic ma możliwość ubezpieczenia swojego ładunku do kwoty 300 000 zł.

Ponieważ Ukraina jest jednym z głównych odbiorców produktów polskich przedsiębiorstw, a także eksporterem towarów do Polski, korzystanie z usług ukraińskiej firmy logistycznej EA Logistic z siedzibą w Polsce ma oczywiste zalety. Biuro nieustannie pracuje nad rozwojem optymalnych tras przewozu towarów zarówno na terenie Polski, jak i Ukrainy, gdzie świadczenie usług transportowych jest obecnie komplikowane przez wiele szybko zmieniających się czynników. Zagadnienia te są na bieżąco monitorowane i uwzględniane w swojej pracy przez pracowników polskiego biura firmy transportowej.

Zwracając się do firmy logistycznej EA Logistic o pomoc partnerską, klient może śmiało liczyć na profesjonalne podejście w dziedzinie przewozów, przejrzystość taryf i kalkulacji, szybkość dostawy, minimalne ryzyko i przyjazne podejście.


W materiale znajduje się link sponsorowany.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *