Graj z Sercem

Czym jest Graj z Sercem?

Opublikowano: 31 lipca 2023

Graj z Sercem to wyjątkowa akcja charytatywna powstała z inicjatywy Twórców gry Hourglass World we współpracy z Fundacją Gramy do Końca. Jej celem jest wsparcie programu “Zdrowa postawa to podstawa”. Akcja ruszyła 10 lipca i potrwa 90 dni, tj. do 8 października 2023 r.

Czym jest program „Zdrowa postawa to podstawa”?

Program „Zdrowa postawa to podstawa” Fundacji Gramy do Końca”, to program badań przesiewowych dla dzieci w kierunku wczesnego wykrywania wad postawy. Badania przesiewowe są bardzo ważne w wykrywaniu potencjalnych problemów zdrowotnych u dzieci, w tym wad postawy. Według danych Ministerstwa Zdrowia, w Polsce około 70% dzieci w wieku szkolnym problemy z postawą , takie jak skolioza czy kifoza. Dlatego tak istotne jest regularne wykonywanie badań przesiewowych, które umożliwiają szybsze zdiagnozowanie problemów i wdrożenie odpowiedniego leczenia. W ten sposób można zminimalizować ryzyko poważnych problemów zdrowotnych u dzieci i zapewnić im zdrową przyszłość. 

Jak można dołączyć do akcji? 

Do akcji możemy dołączyć poprzez zakup pakietu charytatywnego (Premium) do gry Hourglass World. Połowa wartości pakietu zostanie przekazana Fundacji Gramy do Końca na finansowanie programu „Zdrowa postawa to podstawa”.

Więcej na temat akcji oraz gry można znaleźć na stronie: – https://hourglassworld.games/charytatywnie/

Graj z Sercem

Co otrzymamy kupując pakiet charytatywny (Premium) ?

Kupując Pakiet premium za 50zł do Gry Hourglass World otrzymamy Artefakt Serce, bonusowe surowce oraz konto Premium na miesiąc. Powyższy pakiet dostępny jest na stronie gry w formie kodu, który możemy wykorzystać w dowolnym momencie lub przekazać bliskiej osobie. Więcej szczegółów można znaleźć pod linkiem znajdującym się powyżej. Połowa wartości pakietu zostanie przekazana Fundacji Gramy do Końca. 

Czym jest Hourglass World?

Hourglass World to gra dostępna na urządzenia z systemem android (w przyszłości również na PC). Oficjalna Światowa Premiera pełnej wersji gry Hourglass World odbędzie się 6 grudnia 2023r . Aktualnie trwają otwarte beta testy. Dla aktywnych testerów gry przewidziane są nagrody, a jedną z nich jest bezpośrednia kwalifikacja do Pierwszego Turnieju Mistrzowskiego. Odbędzie się on już wiosną 2024r. Przewidywana minimalna pula nagród turnieju to 10 000$, która może wzrosnąć nawet do100 000$. Dokładna wartość puli zostanie ogłoszona w grudniu 2023 r.

Graj z Sercem

Co za rozgrywka

Głównym celem gry Hourglass World jest zdobycie Kryształu Władzy, którego fragmenty ukryte zostały w czterech królestwach. Gracz, który jako pierwszy zespoli Kryształ Władzy zostanie ogłoszony Królem Świata Klepsydry i otrzyma dostęp do Skarbca. Zawartość Skarbca zostanie ujawniona przez Twórców gry w Grudniu 2023r. W chwili obecnej, w wersji beta gry, gracze mają do dyspozycji Krasnoluda Szczęściodara Kiloforękiego (bohatera), a akcja toczy się w Krasnoludzkim Królestwie. 

Grając, poruszając się po mapie królestwa, mamy do dyspozycji wiele interakcji: możemy pokonywać hordy potworów, zmierzyć się z trollem by przejść przez most, brać udział w eventach, otwierać drogocenne skrzynie, poszukiwać skarbów w opuszczonych kopalniach, rozwijać królestwo oraz ulepszać i „ubierać” bohatera w zdobyte artefakty.

Wraz ze Premierą Światową gry pojawi się kolejny bohater – Elf oraz jego królestwo – Pradawny Las Elfów. Twórcy gry przekazali, że w chwili obecnej pracują nad dużą aktualizacja gry, która jeszcze przed oficjalną premierą dostarczy graczom wielu emocji.

Teraz, grając w Hourglass World, można zarówno świetnie się bawić, jak i przyczynić się do ważnego celu społecznego. Śledźcie media społecznościowe Hourglass World oraz Fundacji Gramy do Końca, by być na bieżąco.

Zachęcamy do wsparcia akcji “Graj z Sercem”!


materiał zewnętrzny 

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
płatność za pomocą Smartwatcha
Technologia płatności Smartwatch Near Field Communication (N...
Barbie Role Model
Ewa Swoboda oraz osiem sportsmenek z całego świata o...
Osuszacza Powietrza
Utrzymanie komfortowego i zdrowego środowiska wewnątrz domu...
Nowy Nissan Juke
...
Taka promocja nie zdarza się często! Festiwal Biegow...
Nowe artykuły
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samoc...
Technologia płatności Smartwatch Near Field Communication (N...