Ekskluzywny urlop na Mazurach – poznaj Wzgórza Dylewskie!

Opublikowano: 13 lipca 2018

Najpiękniejsze tereny sprzyjające wypoczynkowi w Europie Środkowo-Wschodniej są bez wątpienia w Polsce. Przekonają się o tym wszyscy, którzy odwiedzą Wzgórza Dylewskie. To przepiękne tereny mazurskie gdzie linia horyzontu delikatnie unosi się i opada wraz z każdym kolejnym wzniesieniem. Każdy kto jest spragniony ciszy, spokoju i przebywania w zgodzie z naturą, doskonale wypocznie w tych urokliwych miejscach. Co można znaleźć w tej pięknej okolicy?

Ekologicznie i zdrowo

Wzgórza Dylewskie należą do niezwykle ekologicznych rejonów. Czyste powietrze i brak terenów przemysłowych powodują, że nasz organizm od razu zaczyna lepiej funkcjonować i wypoczywać. W tym miejscu nawet technologia działa w oparciu o ekologię. To tutaj właśnie budowana jest ogromna ilość domów wykorzystujących energię odnawialną. To domy w pełni ekologiczne i zgodne z naturą.

Rozrywka i atrakcje

Z pewnością nie brakuje w tych rejonach rozrywek. Na miłośników pływania czekają czyściutkie jeziora, w których można się wykąpać czy popływać łódką lub kajakiem. Dla miłośników pieszych wędrówek znajdzie się dużo zielonych tras wśród łąk i lasów. Można tu oglądać przepiękne rejony zarówno z wyprawy pieszej jak i ze ścieżki rowerowej. Miłośnicy koni także znajdą coś dla siebie – korzystając z lokalnych stajni można wybrać się na fantastyczną przejażdżkę na pięknym wierzchowcu. Dostojne, stare drzewa, wzgórza oraz czysty i przyjemny klimat powodują, że odpoczywa się tutaj wyjątkowo skutecznie i zdrowo.

Hotel ze Spa na Mazurach – Pałac Pacółtowo

Przyjazd na Mazury wiąże się oczywiście z koniecznością rezerwacji noclegu. Najlepiej wybrać miejsce, które zapewni nie tylko wygodny sen, ale także komfortowy wypoczynek i przeróżne atrakcje oraz udogodnienia. Wiele osób poleca luksusowy hotel Spa na Mazurach Pałac Pacółtowo. To wyjątkowe miejsce o wysokim standardzie, w którym można spokojnie wypocząć po dłuższym okresie poznawania okolicy Wzgórz Dylewskich. Sam hotel oferuje nocleg w luksusowych warunkach: pokoje urządzone w klasycznym stylu mieszczą się zarówno w budynku głównym historycznego pałacu, jak i w jego oficynie.

Można tu skorzystać ze SPA, przez co chodzenie po górach czy lasach będzie mniej bolesne dla zmęczonych mięśni. To także hotel z basenem, który pozwala korzystać z kąpieli bez względu na pogodę. Oprócz tego warto spróbować dań z menu hotelowej restauracji, skorzystać z miejscowego ośrodka jeździeckiego, czy wziąć udział w zajęciach ruchowych. Hotel Pacółtowo bardzo dba o komfort wszystkich przyjeżdżających Gości, dzięki czemu pobyt na Mazurach staje się naprawdę wyjątkowy.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Prezent na Walentynki
Walentynki – jedni je uwielbiają, inni nie znoszą. Nie zmien...
Termy BUKOVINA
Jeśli od dawna marzy Ci się, aby doświadczyć prawdziwego luk...
Port Lotniczy Olsztyn-Mazury
Od 2016 r. położony w sercu regionu Port Lotniczy Ol...
Szczawnica
Szczawnica to malownicze miasto uzdrowiskowe położon...
olejki zapachowe
Witajcie! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak...