Wrocław

Gdzie naprawić iPhone we Wrocławiu?

Opublikowano: 1 kwietnia 2023

Mieszkasz we Wrocławiu i musisz załatwić kilka spraw na mieście w czasie, w którym Twój telefon będzie przebywać w serwisie iPhone? A może jesteś turystą i niefortunnie upuściłeś urządzenie podczas nagrywania wyjątkowo pięknego filmu i na ten moment na pamiątkę pozostał Ci jedynie uszkodzony ekran? Bez względu na scenariusz, jeśli pilnie potrzebna jest Ci naprawa iPhone’a, to najpewniej zależy Ci na niedrogiej i ekspresowej realizacji naprawy. Wpisanie w wyszukiwarkę hasła serwis Apple Wrocław zapewne da Ci niejeden wynik, lecz nie każdy punkt napraw będzie w stanie zapewnić Ci usługę na poziomie.

Profesjonalny serwis czy własnoręczna naprawa?

Własnoręczna naprawa uszkodzonego smartfona rzadko kiedy kończy się szczęśliwie. To misja, która wymaga zarówno dedykowanych narzędzi diagnostycznych, odpowiedniego sprzętu i sprawdzonych części, jak i umiejętności realizacji. Nie daj się złapać na pozornie proste instruktaże z Internetu. Podążanie ich śladem najprawdopodobniej będzie Cię kosztować znacznie więcej niż postawienie na profesjonalny serwis Apple w pierwszej kolejności.

Tylko posiadając odpowiednią wiedzę dotyczącą konstrukcji iPhone’ów można uchronić się przed przypadkowym uszkodzeniem podzespołów. Niezbędna jest także umiejętność trafnego zdiagnozowania źródła problemu z telefonem. Nie podejmuj ryzyka i wybierz AppleFix – sprawdzony serwis Apple Wrocław, któremu przez lata zaufały rzesze zadowolonych klientów.

Wymiana szybki a wymiana wyświetlacza

Pęknięta szybka i uszkodzony ekran to najczęściej występujące konsekwencje upuszczenia urządzenia na twarde podłoże. Nie ma tu znaczenia, czy będą to panele, kafelki, czy też chodnik. Mimo standardowego pokrywania frontów szkłem Gorilla Glass przez producenta, iPhone’y są coraz bardziej narażone na zbicie osłony, a nawet „uśmiercenie” matrycy. Im większą część przodu zajmuje ekran i szybka ochronna, tym większe ryzyko uszkodzeń w wyniku uderzenia. Można to zatem uznać za zmorę iPhone’ów najnowszych generacji, posiadających szkło i wyświetlacze niemalże od brzegu do brzegu.

Jak jednak odróżnić pękniętą szybkę od zepsutego ekranu? To proste. Jeśli pod warstwą ochronną urządzenie właściwie wyświetla obraz i przetwarza dotyk, to w przypadku posiadania oryginalnej matrycy możesz zdecydować się na regenerację przedniego panelu oraz wymianę szybki na nową.

W przypadku jakichkolwiek artefaktów pojawiających się na ekranie lub w sytuacji, gdy dotyk iPhone nie działa, konieczna jest bardziej wymagająca naprawa, czyli wymiana ekranu na sprawny. Aby pomóc Ci ograniczyć koszty nieprzewidzianego wydatku, dobry serwis Apple zaproponuje Ci tańszą alternatywę w postaci montażu sprawdzonego zamiennika objętego okresem gwarancji identycznym z tym udzielanym na montaż oryginalnej matrycy. Pamiętaj jednak, że nie każdy serwis Apple Wrocław. Wybierz więc taki, który nie zostawi Cię na lodzie w trudnej sytuacji.

Wymiana baterii

Wymiana baterii w iPhone to kolejna bardzo często wykonywana naprawa. Nie dlatego, że akumulatory iPhone’ów zużywają się szybciej, gdyż nie jest to prawda. Prawdą jest za to fakt, że w przypadku telefonów Apple taka naprawa zwyczajnie się opłaca.

Montaż nowego oryginalnego ogniwa w miejsce zużytej baterii eliminuje wszystkie problemy ze spowalnianiem urządzenia, dając mu tym samym drugą młodość. Pod względem podniesienia wydajności i responsywności smartfona można to wręcz porównać do otrzymania nowego telefonu za ułamek ceny. Sprzęt konkurencji nie może się pochwalić tym samym, ponieważ ich baterie, podzespoły i oprogramowanie nie są tak doskonale zoptymalizowane względem siebie.

Naprawa bez wchodzenia do salonu

Jeśli nie masz czasu ani chęci na miejską wyprawę, a mimo wszystko pragniesz, by Twoim urządzeniem zajął się najlepszy serwis Apple, to nic nie stoi na przeszkodzie. Interesującą Cię usługę możesz zamówić z domowej kanapy, bez względu na to, w jakiej miejscowości na niej siedzisz. Oferta naprawy wysyłkowej dostępna jest dla klientów z całej Polski. Darmowy kurier do punktu odbierze sprzęt bezpośrednio od Ciebie, a po wykonaniu naprawy przez serwis dostarczy iPhone’a z powrotem do Ciebie tak szybko, jak się tylko da.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
wózek widłowy
Wózki do kompletacji to nieodzowny element pracy w m...
Laptop Dla Dziecka
W dzisiejszej erze cyfrowej dostęp do komputera staje się co...
Drukarka termotransferowa
Niezastąpionymi narzędziami w produkcji etykiet o wysokiej j...
Opel Astra
Kompaktowe wymiary, ...
kotły gazowe
Kotły gazowe są popularnymi urządzeniami do ogrzewania nie t...