Gimnastyka artystyczna

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA – SZTUKA, SPORT I PIĘKNO

Opublikowano: 19 lutego 2024

Gimnastyka artystyczna to dyscyplina sportu, budująca fundamenty na całe życie – rozwija ciało, umysł, a przy tym daje naprawdę dużo frajdy.

Jest wyjątkowym połączeniem gimnastyki, tańca oraz baletu. To również praca z przyborami takimi, jak wstążka, piłka, maczugi, obręcz czy skakanka. Zajęcia z gimnastyki artystycznej kształtują prawidłową sylwetkę, poprawiają zwinność, gibkość, równowagę oraz koordynację ruchową. Dzięki występom na zwodach dziecko buduje pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Gdzie warto rozpocząć przygodę z gimnastyką artystyczną?

Na pewno w sprawdzonym miejscu, gdzie jest odpowiednia kadra. Zapraszamy do klubu RGA Warszawa, który świętował niedawno 10-lecie swojej działalności. To jeden z większych klubów gimnastyki artystycznej, gdzie pod okiem wykwalifikowanych trenerów ćwiczą dziewczynki w wieku od 3 do 18 lat. Zajęcia, dostosowane do indywidualnych możliwości dziecka, zapewniają jednocześnie rozwój fizyczny i świetną zabawę.

W ciągu roku odbywają się zawody dla uczestniczek o różnych umiejętnościach – ogólnopolskie zawody Pierwszy Krok dla dziewczynek, które rozpoczęły niedawno przygodę z gimnastyką artystyczną, Międzynarodowe Zawody Mazovia Cup, ogólnopolskie zawody Butterfly oraz Young Stars.

Treningi prowadzone są w salach gimnastycznych w Warszawie w dzielnicach: Bemowo, Wola, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz oraz w hali sportowej w Zielonkach-Parceli (Gmina Stare Babice) https://rgacademy.eu/grafik-zajec-i-cennik/

Zachęcamy do zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie  https://rga.sportsmanago.pl/rekrutacja

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...
Mazovia Cup
Wdniach 2-3 grudnia hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i...
AWAKE
Awake, szwedzki producent desek z napędem elektrycznym oraz...
Ferrari 458
Wielu miłośników motoryzacji chciałoby przynajmniej raz prze...
Żaneta Ściwiarska
Wszystko zaczęło się od moich prób naprawy samej sie...