Menu

„Gwiazdy zwierzętom” – charytatywny event z czworonogami w roli głównej

10 września odbyła się trzecia edycja akcji charytatywnej „Gwiazdy zwierzętom”. Jej celem było zachęcenie osób, które pragną mieć czworonoga, do adopcji piesków ze schroniska. W tym roku impreza odbyła się w Milanówku, gdyż tam jest niewielkie schronisko, którym opiekowała się zmarła w tym roku aktorka Krystyna Sienkiewicz.

Gościny organizatorom udzieliła Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Skargi, tzn. jedyneczka. Jej dyrekcja, członkowie rady rodziców, uczniowie, a także harcerze i wolontariusze ze schroniska poświęcili swój czas i wsparli przedsięwzięcie z takim entuzjazmem, że bez nich impreza na pewno nie byłaby tak wspaniała.

Event jak zwykle odwiedziły gwiazdy. Podczas pokazu pieski promowali: Monika Zamachowska, Jula, Izabela Trojanowska, Maja Hyży, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Eva Tokarzewska, Aleksandra Kostka, Karol Strasburger, Tomasz Ciachorowski, Stan Borys, Michał Olszański i wspaniała czternastolatka Małgosia Michalik.

Na wszystkich miłośników zwierząt czekało wiele atrakcji, takich jak: pokaz tresury, pokaz bezpiecznego przewożenia psa w samochodzie, wykład na temat tego, jak należy zachować się przy spotkaniu z nieznanym psem. Można też było porozmawiać z weterynarzem, kynoterapeutą, treserem i behawiorystą.

Stan Borys, który wiedzie życie pomiędzy Polska a USA, opowiadał, jak można podróżować z psem, tak aby go nie zostawiać, podrzucać, czy po prostu wyrzucać, kiedy chce się wyjechać. Nie zabrakło też konkursów dla właścicieli psów i ich piesków.

Każdy z prezentowanych schroniskowych czworonogów otrzymał obrożę i smycz, a te, które po pokazie zostaną adoptowane, w wyprawce dostana wspaniałe legowisko.

Patronat medialny nad imprezą sprawowali: „Magazyn VIP”, gpr24pl i „Głos Pruszkowa”. Sponsorami, bez których impreza by się nie odbyła, byli: DINGO, MML, ARION, Laboratorium Dermapharm, MaxiZoo, STIVALI, MAUA, Venus&Mars, Pikomp, Dobrelegowiska.pl.

Fot. archiwum organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023