import towarów z Chin

Importowanie produktów z Chin: Jakie towary wybrać i jak bezpiecznie je dostarczyć

Opublikowano: 18 lutego 2023

Polacy, podobnie jak inni Europejczycy, coraz częściej decydują się na import towarów z Chin. Wynika to z niskiej ceny chińskiej produkcji. Kupując towary w Chinach, można je sprzedawać w Europie nawet trzy-cztery razy drożej. Jednak przed rozpoczęciem importu chińskich produktów warto rozważyć bezpieczny i łatwy sposób dostawy towarów z Chin. Najtańszym sposobem importu jest transport morski, a dzięki serwisowi https://m3cargo.com/pl/ Twój ładunek dotrze bezpiecznie i na czas.

Jeśli chodzi o to, jakie produkty warto importować z Chin, to głównym kryterium przy wyborze jest możliwość zysku, a im więcej tym lepiej. W niniejszym artykule przyjrzymy się produktom o wysokiej marży (czyli takim, które można tanio kupić i drogo sprzedać) oraz produktom o niewielkim rozmiarze, co pozwala na oszczędności na transporcie.

Odzież i obuwie

W ciągu ostatnich lat jakość chińskiej odzieży i obuwia znacznie się poprawiła. Elementy garderoby mniej znanych marek z oznaczeniem “Made in China” stanowią poważną konkurencję dla firm takich jak Zara, Adidas czy Lacoste. Ceny na chińską odzież i obuwie są dużo niższe niż w europejskich galeriach handlowych, a popyt na nie rośnie z roku na rok. Warto pamiętać, że nie tylko ubrania i buty mogą być dobrym wyborem, ale także akcesoria takie jak torebki, paski czy naszyjniki, które zawsze cieszą się dużą popularnością.

Męskie i damskie akcesoria

Zegarki, bransoletki, parasole, torby, plecaki, okulary, paski i rękawiczki – to tylko niektóre z akcesoriów, które cieszą się popularnością przez cały rok. Narzut cenowy na te produkty wynosi od 300% do 1000%. Chiny są szczególnie bogate w różnorodne modele zegarków, a także różnego rodzaju bransoletki, naszyjniki czy kolczyki. To doskonały wybór dla osób, które chcą zarabiać na importowaniu akcesoriów.

Towary dla dzieci

Zabawki, wózki, artykuły dla niemowląt i różnego rodzaju przedmioty ułatwiające życie rodzicom są zawsze na topie. Chiny produkują masę ciekawych rozwiązań z tej branży, a rodzice nigdy nie przestaną wydawać pieniędzy na swoje dzieci. Warto zwrócić uwagę na produkty o niewielkim rozmiarze, które łatwiej transportować, co pozwala na zwiększenie zysku.

Etui na telefony i tablety

Etui na telefony i tablety to produkty o wielkim popycie, ich jakość zwykle nie ma znaczenia, a wybór jest ogromny. Narzut cenowy na etui zaczyna się od 300%.

Wyposażenie i akcesoria samochodowe

Gadżety i akcesoria do samochodów to niezbędne towary dla osób, które muszą spędzać dużo czasu za kierownicą. Do najbardziej popularnych należą szczotki do czyszczenia samochodów, pokrowce na siedzenia lub kierownice, rejestratory jazdy oraz lokalizatory GPS. Warto przeanalizować rynek i zorientować się, które produkty cieszą się największą popularnością i które będą najlepszym wyborem do importu.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
InPost
Tworzenie prężnie działającego biznesu e-commerce to wyzwani...
Suwnice
...
Port Lotniczy Olsztyn-Mazury
Od 2016 r. położony w sercu regionu Port Lotniczy Ol...
EA Logistic
Firma logistyczna EA Logistic od ponad 10 lat utrzym...
wózek widłowy
Wózki do kompletacji to nieodzowny element pracy w m...