Jak leczyć problemy z erekcją u mężczyzn ?

Opublikowano: 19 sierpnia 2019

Niejednego mężczyznę gnębią problemy w łóżku, które powstają z ich przyczyn. Niejednokrotnie po romantycznej kolacji zabierają oni swoje partnerki do sypialni, aby tam oddać się należytej rozkoszy. Zarówno oni jak i ich kobiety liczą na to, że ta noc zapewni im niezwykłe doznania.

Rzeczywistość jest jednak inna, bardziej brutalna. Do zbliżenia wcale nie dochodzi bądź jest ono na tyle krótkie, że w żaden sposób nie jest w stanie przynieść rozkosz partnerce. Oczywiście nie można robić tragedii, gdy dana sytuacja pojawiła się tylko raz. Każdy z panów ma prawo do jednorazowych sytuacji, w których nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania. Może to akurat wynikać z jego nastroju, zbyt dużej dawki alkoholu wypitej podczas kolacji lub złego samopoczucia. Jednak trzeba podejść do tej sytuacji zupełnie inaczej, gdy zaczyna pojawiać się zbyt często w związku. Wówczas wiadomo, że dzieje się coś niepokojącego i można zacząć mówić o pojawieniu się dysfunkcji seksualnej u mężczyzn.

W tym właśnie celu powstał ten artykuł. Ma on przede wszystkim za zadanie wyjaśnić zagadnienia związane z problemami z erekcją. Mianowicie kogo dotyczą, jakie są ich przyczyny oraz jak sobie z nimi radzić. Źródłem informacji do tego artykułu jest https://erektoportal.pl/.

Kogo mogą spotkać problemy na tle seksualnym?

Odpowiedź wyda się przerażająca, jednocześnie dając ludziom do myślenia jak okrutni bywają w osądach w stosunku do mężczyzn, którzy wykazują zaburzenia na tle seksualnym. Mianowicie – WSZYSTKICH! Bez wyjątku. Problemy z erekcją mogą pojawić się u mężczyzny w wieku 18, 20, 30, 40, 50 i 60 lat! Wydaje się to szokiem? Należy poczekać, bo to jeszcze nie wszystko..

Specjalnie przeprowadzone badania pokazują przerażające fakty – obecnie aż 50% mężczyzn zmaga się z zaburzeniami na tle seksualnym! Co drugi mężczyzna na świecie. Ogromna liczba, to chyba jest jeszcze bardziej szokujące.

Właśnie przede wszystkim ze względu na powszechność tego zjawiska panowie powinni schować swoją dumę i zacząć szukać rozwiązania na trapiące ich problemy. Jeśli pozostaną oni bierni i nie wykażą żadnej woli działania ich dysfunkcje tylko się pogłębią prowadząc do jeszcze bardziej poważnych konsekwencji. W jaki zatem sposób powinni oni działać aby uniknąć tych problemów bądź zminimalizować ich działanie?

Co zaburza poprawne funkcjonowanie mężczyzn w sypialni?

Najważniejsze jest aby zrozumieć, że czynniki, które powodują kiepskie życie seksualne można podzielić na dwie podstawowe kategorie: czynniki fizyczne i emocjonalne. W zależności bowiem od źródła występowania należy do nich podejść inaczej.

Do czynników fizycznych można zaliczyć: cukrzycę, zarażenie się bakterią lub grzybicą, choroby serca, obciążenie nadnerczy, uzależnienia, leki na nadciśnienie, siedzący tryb życia, zaburzenia hormonalne czy uszkodzenia ciała. A więc jak można zauważyć wszystkie rzeczy wynikające z różnego rodzaju zdarzeń, niedoborów czy innych czynników podwyższonego ryzyka.

W przypadku czynników psychicznych możemy mówić o wszelkich rzeczach związanych z ludzkim stanem emocjonalnym. Zaliczamy do nich głównie: depresję, niską samoocenę, lęk przed zbliżeniem, problemy w pracy, rodzinie czy w związku oraz długotrwałe stany lękowe i stresowe.

Jak można pomóc wprawić męskiego członka w ruch?

Analizując powyższe czynniki tak naprawdę nasuwa się jeden wniosek – każdy mężczyzna jest sobie z nimi w stanie poradzić samodzielnie. Niepotrzebne są skomplikowane zabiegi, wyjazdy czy jakiekolwiek inne kłopotliwe rzeczy. Wystarczy samoświadomość występującego problemu oraz zacięcie w jego leczeniu w zaciszu własnego mieszkania.

Powstające problemy na tle seksualnym są jawnym znakiem, że w męskim organizmie czegoś brakuje, a więc pozostawione same sobie nie znikną! Będą tylko narastać! Dlatego tak ważnym jest, aby panowie wzięli się do roboty i uporali się z jakże wstydliwymi dla nich tarapatami!

Należy jednak pamiętać, że każdy ludzki organizm jest inny i potrafi inaczej reagować na różne czynniki. Dlatego podczas leczenia panowie przede wszystkim powinni obserwować co w ich przypadku sprawdza się lepiej, a co gorzej. Co więcej, czasami muszą się oni wykazać cierpliwością, bo na efekty trzeba poczekać, nie pojawią się one od razu następnego dnia. Jednak gwarancja sukcesu po ciężkim oczekiwaniu jest stu procentowa! Należy sprawdzić więc co odmieni życie każdego mężczyzny!

Zdrowa dieta jako pierwszy krok do sukcesu!

Dieta i zdrowe odżywianie jest podstawą odpowiedniego funkcjonowania organizmu. Zaskakującym nie będzie fakt, iż w momencie jej nie przestrzegania i odżywiania się śmieciowym jedzeniem odbije się to znacznie na całym męskim organizmie. I tu zaczyna się właśnie cały problem!

Nieodpowiednia dieta rzutuje w ogromnym stopniu na potencję u panów. Dzieje się tak dlatego, że na męską sprawność seksualną wpływa ogromna liczba organów. Z tej właśnie przyczyny wystarczą nawet maleńkie nieprawidłowości w diecie aby odbiło się to na życiu seksualnym u panów.

Nieodpowiednie odżywianie się nie tylko powoduje dostarczanie organizmowi zbędnych elementów, które go wyniszczają i powodują liczne schorzenia zanieczyszczając go. Ale również przyczynia się do niedostarczania podstawowych witamin i minerałów, które są niezbędne dla organizmu w celu poprawnego funkcjonowania. Skutków tych niedoborów nie można zawsze zauważyć od razu. W przypadku nieszczelności jelit, skutek można zauważyć dopiero wtedy gdy pojawi się grzybica.

To co jest pocieszające to fakt, że zmiana codziennych nawyków żywieniowych leży w rękach mężczyzn. W sposób łatwy i sumienny mogą oni wyeliminować szkodliwe substancje z ich codziennych jadłospisów. Organizm ludzki ma zadziwiające zdolności do regeneracji, więc po pewnym czasie każdy z panów zauważy zadowalający go efekt.

Należy tylko pamiętać, że nie zawsze tylko wystarczy zaprzestanie spożywania szkodliwych substancji, w większości przypadków koniecznym jest uzupełnienie organizmu o brakujące witaminy oraz minerały. Można to zrobić przy pomocy ziół oraz suplementów.

Krok drugi – zmiana trybu życia!

Większość z mężczyzn nie ma nawet zielonego pojęcia o tym jak szkodliwy wpływ na ich seks ma siedzący tryb życia! Ma on konsekwencje zarówno fizyczne jak i psychiczne!

Koniecznym jest w momencie, gdy pan cierpi na problemy z potencją, aby zainteresował się on jakąkolwiek formą aktywności fizycznej! Jednak istnieją dwie, które najlepiej wpływają na ich aktywność seksualną: przysiady i bieganie. Przysiady mają na celu pobudzenie okolic krocza co przyczynia się do zwiększenia poziomu testosteronu we krwi. Wystarczą zaledwie 4 serie po 10 powtórzeń 3 razy w tygodniu, a efekt jest gwarantowany!

Kolejnym rozwiązaniem są ćwiczenia aerobowe – bieg bądź spacer w ilości 30 minut. Poprawiają one pracę serca, tym samym zapewniając większy napływ krwi do prącia, co powoduje lepszy wzwód.

Co jeszcze można zrobić, aby wyeliminować problemy z erekcją?

Przede wszystkim panowie powinni skończyć z nałogami w postaci używek. Nieważne w jakiej formie są przyjmowane, każde z nich przynoszą fatalne konsekwencje na ludzki organizm, czy to alkohol, papierosy czy narkotyki. Bez wyjątku powinno się je odstawić na bok.

Dodatkowo należy zweryfikować jakie leki się przyjmuje. Część leków obniżających ciśnienie wpływa bardzo negatywnie na męską sprawność seksualną, wystarczy je zamienić na inne, a radość z seksu wróci na nowo. Nie należy tylko jednak robić tego na własną rękę! Wszystko co wiąże się z lekami zawsze w pierwszej kolejności powinno być omówione z lekarzem specjalistą!

Mężczyźni powinni również odłożyć na bok stres. Jest on bowiem bezwzględnym zabójcą aktywności seksualnych. Co więcej nie tylko niszczy płaszczyznę seksualną, ale także każde inne płaszczyzny w męskim życiu! Dlatego zaleca się, aby panowie ograniczyli czynniki stresogenne do prawdziwego minimum, jednocześnie zapewniając sobie aktywności relaksujące. Co więcej w przypadku czynników emocjonalnych mężczyźni powinni postawić na szczerą rozmowę z partnerką. Pozwoli to pozbyć się problemów w relacji, zniszczyć poczucie niskiej wartości oraz wyeliminować lęk przed zbliżeniem się.

Jak widać wszystkie wymienione sposoby na walkę z potencją są w stanie być przeprowadzone przez panów samodzielnie bez większego wysiłku. Najtrudniejszym zawsze jest dla mężczyzn przyznanie się do problemu. Powoduje to u nich ogromne poczucie wstydu. Dlatego szczególnie w związku panie powinny im wykazać wsparcie w leczeniu wszelkich zaburzeń seksualnych.

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
przeciwwskazania do stosowania medycznej marihuany
Medyczna marihuana, znana również jako konopie indyjskie, je...
Problemy z potencją
Problemy z potencją najczęściej dotyczą mężczyzn w s...
nowe okulary
Wybierając salon optyczny warto wybrać miejsce, w którym nie...
E-recepta
Papierowe recepty powoli przechodzą do historii. Obe...
Cascara
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy istnieje zdrowsza al...